Kolejna edycja konkursu Odkrycie Roku MPI Poland. Nie czekaj - zgłoś swojego kandydata!

Kolejna edycja konkursu Odkrycie Roku MPI Poland. Nie czekaj - zgłoś swojego kandydata!

Konkurs Odkrycie Roku to corocznie organizowane przez Stowrzyszenie MPI Poland Chapter wydarzenie, które wyłania najlepsze perły z branży MICE. Osoby, które wykazały się oryginalnymi pomysłami, innowacyjnością oraz zaangażowaniem otrzymują wyróżnienia, które pomagają w pełni otworzyć drzwi kariery w świecie MICE. 

Sukces w konkursie to również motywacja do dalszego rozwoju zawodowego, osobistego oraz szansa stanięcia na tej samej scenie, na której doświadczeni profesjonaliści z branży otrzymują nagrody za najlepsze realizacje i praktyki we wszystkich sektorach branży - MP Power Awards. 

Czym jest MPI? Globalny oddział MPI – Meeting Professional International od 1972 roku zapewnia innowacyjne możliwości edukacyjne i networkingowe odgrywając znaczącą rolę w promowaniu i rozwoju branży MICE w międzynarodowym gronie profesjonalistów branży eventowej. 

Wraz z początkiem roku rozpoczyna się kolejna - 12 edycja konkursu, w której każdy może zgłosić kandydata. Kim jest kandydat? To osoba, która rozpoczyna swoją przygodę w branży i pracuje w dziale związanym z organizacją eventów mniej niż dwa lata. 

Jak zgłosić kandydata?

To proste! Po prostu wypełnij ankietę zgłoszeniową do 20 lutego 2023 roku: TUTAJ

Po zaakceptowaniu zgłoszenia przez Komisję konkursu, organizatorzy skontaktują się z osobą, która została  nominowana. 

Zgłoś swojego kandydata i wraz z MPI zadbaj o przyszłość branży MICE! 

INFORMACJA PRASOWA