Kierunki rozwoju branży hotelarskiej głównym tematem konferencji Hotel&Tourism Trends Poland 2014

Kierunki rozwoju branży hotelarskiej głównym tematem konferencji  Hotel&Tourism Trends Poland 2014

W dniach 18-19 listopada br. odbędzie się konferencja Hotel&Tourism Trends Poland 2014. Jest to wyjątkowe wydarzenie, zwłaszcza, że w tym roku zostanie objęte patronatem HOTREC - Konfederacji Narodowych Organizacji Hoteli, Restauracji, Kawiarni w krajach UE i europejskiego obszaru ekonomicznego.

- Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni ogromnym zainteresowaniem naszą konferencją ze strony najważniejszych graczy na europejskim rynku hotelowym. Ubiegłoroczna edycja wydarzenia została bardzo wysoko oceniona przez uczestników z Polski i całego świata, co procentuje w tym roku. Jesteśmy zaszczyceni, że tak znamienita instytucja jaką jest HOTREC obdarzyła nas zaufaniem udzielając jako pierwszym w Polsce Patronatu Honorowego - komentuje Janusz Mitulski, partner w branżowej firmie doradczej Horwath HTL, współorganizator wydarzenia.

Tegoroczna konferencja odbędzie się w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie i potrwa dwa dni. W trakcie spotkania będą miały miejsce liczne wystąpienia osób znanych w branży hotelarskiej. Podzielą się oni z słuchaczami swoim doświadczeniem oraz prognozami na temat możliwych kierunków rozwoju hotelarstwa w Polsce. Event daje również doskonałą sposobność do nawiązania zawodowych kontaktów, ciekawych dyskusji oraz wymiany poglądów. Zwieńczeniem konferencji będzie uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu „Hotelarz Roku 2014”.

- Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna edycja naszej konferencji zgromadzi rekordową liczbę uczestników, właścicieli i menadżerów hoteli zainteresowanych rozwojem swojego biznesu. Liczymy na około 300 uczestników, swój udział w wydarzeniu w roli moderatorów i panelistów potwierdziło już niemal 100 najwybitniejszych przedstawicieli europejskiego i polskiego hotelarstwa, szefów sieci hotelowych i najważniejszych niezależnych hoteli - mówi Krzysztof Gonciarek, Członek Zarządu Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia, współorganizatora konferencji.

INFORMACJA PRASOWA