Kanapka z homarem nową gwiazdą w menu hotelu Campanile Warszawa

Kanapka z homarem nową gwiazdą w menu hotelu Campanile Warszawa

Bagietka z homarem? Czemu nie! W warszawskiej restauracji The Loft należącej do hotelu marki Campanile od 13 września można zamówić nietypową pozycję z menu - Lobster Roll. Cena zestawu z frytkami i napojem? 130 zł!

130 zł za kanapkę z napojem i frytkami wydaje się dużo, ale jeśli kanapka ta jest wypełniona solidną porcją pysznego homara w sosie majonezowo-musztardowym, cena nie wydaje się już tak odstraszająca. Wielu z nas może nigdy nie jadło homara, może jadło tylko na zagranicznych wakacjach. Jest więc dobra okazja by spróbować luksusowy produkt w wydawać by się mogło prostej fast-foodowej odsłonie. 

Skąd w ogóle taki pomysł na kanapkę z homarem?

– Lobster Roll trafia do naszego menu w ramach akcji zainspirowanej przez francuską centralę marki Campanile. W polskich realiach kanapka może wydawać się dość ekscentryczna, ale na pomysł serwowania homara w formie zbliżonej do hot doga wpadli już w pierwszej połowie XX wieku Amerykanie i danie to po dziś dzień jest bardzo popularne u wybrzeży Nowej Anglii, gdzie poławia się homary. Niemniej w Polsce te skorupiaki wciąż kojarzą się przede wszystkim z kuchnią luksusową. Tym bardziej cieszymy się, że możemy zaskoczyć naszych gości czymś nietypowym i zaprosić ich do wspólnej zabawy w odkrywanie nieczęsto spotykanych w nad Wisłą połączeń smakowych. Takie podejście do gastronomii nie tylko wpisuje się w charakter marki Campanile, ale także pozwala pracownikom naszych restauracji na twórcze rozwijanie własnych talentów – mówi Danuta Marcinkowska, PR & Marketing Coordinator, Louvre Hotels Group.

Lobster Roll w restauracji The Loft przy hotelu Campanile Warszawa zjecie tylko do 27 września lub do wyczerpania zapasów. Jeśli więc macie chrapkę na tę ekstrawagancką bułkę maślaną z produktem premium musicie się pośpieszyć!

INFORMACJA PRASOWA