Kampania promocyjna hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów trwa

Kampania promocyjna hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów trwa

Wraz z początkiem kwietnia rozpoczęła się nowa akcja promocyjna hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów. Przez okrągły miesiąc obiekt będzie promowany za pomocą kampanii outdoorowej, wykorzystując billboardy w Warszawie i okolicach, reklam w magazynach branżowych, artykułów promocyjnych w internecie oraz za pomocą mailingu przy współpracy Poczty Polskiej.

Kwietniowa kampania promocyjna hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów odbędzie się pod trzema tematycznymi hasłami: INNY wymiar eventów, Moc radości na wysokości oraz Miejsce chwil wyjątkowych. Slogany te mają za zadanie promować hotel jako miejsce innowacyjne, specjalizujące się głównie w organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń biznesowych, kulturalnych i towarzyskich, ale również jako miejsce licznych atrakcji i wspaniałego wypoczynku. Celem akcji jest podkreślenie głównych atutów obiektu oraz zaprezentowania go jako miejsca stworzonego dla biznesu, dysponującego bogatym zapleczem konferencyjnym i szkoleniowym.

Jednak Holiday Inn Warszawa Józefów nie żyje samymi konferencjami. Jest to również świetny obiekt rekreacyjny, oferujący swoim gościom moc atrakcji, co także zostanie podkreślone w kampanii. Nacisk zostanie położony na wypromowanie takich atrakcji jak parki linowy, mini golf czy tradycyjne pole golfowe. Uwaga zostanie skupiona również na bogatej ofercie kulinarne hotelu.

Wsparcia w promocji hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów udzieliły firmy AMS oraz agencja reklamowa BILLBOARD.

INFORMACJA PRASOWA