Już za miesiąc Targi Turystyczne NA STYKU KULTUR

Już za miesiąc Targi Turystyczne NA STYKU KULTUR
Już za miesiąc, podczas Targów - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR, spotkają się w Łodzi miłośnicy podróży - tych dalekich i tych bliskich. Targi odbędą się w dniach 22 – 24 lutego 2013 r. w nowym Centrum Konferencyjno – Wystawienniczym MTŁ przy ul. Politechniki 4 w Łodzi.

Targi to doskonała okazja do zaplanowania wyjazdów urlopowych, rodzinnych wakacji, długich weekendów, krótkich wypadów poza miasto czy podróży marzeń. Wystawcy przygotowali specjalne targowe propozycje i atrakcyjne promocje. Imprezie towarzyszy wiele ciekawych wydarzeń związanych z podróżowaniem i podróżami. Można będzie spotkać znanych podróżników, posłuchać i zobaczyć relacje z wypraw, dowiedzieć się jak tanio i bezpiecznie podróżować. Jednym słowem – jeżeli interesują Cię podróże - małe czy duże - to Targi NA STYKU KULTUR są idealnym miejscem na spędzenie ostatniego lutowego weekendu.

W ramach imprez towarzyszących odbędą się:
- spotkania z podróżnikami
- warsztaty fotograficzne
- występy folklorystyczne
- wyprawy rowerowe
- wirtualne spacery
- konkursy z nagrodami dla najmłodszych oraz dla publiczności targów.

Zapraszamy do zakupu biletów wstępu na Targi on-line w promocyjnej cenie 5 zł. Sprzedaż aktywna będzie do 20 lutego. Dodatkowe informacje i szczegółowy program targów: www.nastykukultur.pl oraz fun page.

INFORMACJA PRASOWA