Już za 3 dni rusza konferencja New Trends in Tourism - inna niż wszystkie i dostępna dla każdego!

Już za 3 dni rusza konferencja New Trends in Tourism - inna niż wszystkie i dostępna dla każdego!

29 października w budynku Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku odbędzie się konferencja New Trends in Tourism, która rzuca nowe światło na organizację eventów. Wydarzenie to stworzone zostało z myślą o wszystkich gościach, nie wykluczając osób z niepełnosprawnością. Ilość specjalnych rozwiązań i udogodnień jest naprawdę imponująca! To istotny krok, dzięki któremu każdy gość konferencji będzie czuł się komfortowo i pewnie.

Budynek Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku to nowoczesny obiekt, który już za dwa dni wypełni się interesującymi rozmowami, spotkaniami i gwarem. Goście z niepełnosprawnością mogą tam liczyć m.in. na:

  • specjalne miejsca postojowe w hali garażowej,
  • udogodnienia w sali audytoryjnej dla osób poruszających się na wózkach,
  • duże windy z wypukłymi przyciskami, oznaczeniami w alfabecie Braille'a oraz systemem informacji głosowej.


Obiekt posiada również odpowiednio przystosowane toalety oraz bezpłatną wypożyczalnię wózków dla uczestników z ograniczoną mobilnością. Konferencja New Trends in Tourism przemyślana została również pod kątem osób niedosłyszących, niesłyszących oraz osób niewidzących, niewidomych i z innymi niepełnosprawnościami w obrębie orientacji przestrzennej. W obiekcie znajdują się pętle indukcyjne, które podłączone zostały do audioguidów, a najważniejsze punkty, takie jak szatnie, kasy, restauracja czy kawiarnia, zostały odpowiednio oznaczone, tak by każdy mógł tam dotrzeć.

New Trends in Tourism zaskakuje także pod względem cennika. Otóż koszt uczestnictwa w wydarzeniu został obniżony aż o 95%, a dodatkowo członkowie GOT mogą wziąć udział w evencie zupełnie za darmo. Należy się najpierw zarejestrować, wybrać dowolny parkiet oraz użyć kodu: NTT95. Poniżej podajemy link do strony, gdzie znajdują się szczegóły na temat nadchodzącej konferencji. Nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu! Szczególnie, że mamy przyjemność być jego Patronem Medialnym!

https://newtrendsintourism.com/gcbAktualnosci.qbpage?setLanguage=pl&articleId=372197