Już wkrótce 6 edycja rocznika - event katalog 2016/2017

Już wkrótce 6 edycja rocznika - event katalog 2016/2017
Już wkrótce rusza kolejna edycja rocznika Event Katalog. Ubiegłoroczne wydanie zgromadziło największych graczy branży eventowej, prezentując najważniejsze trendy i najciekawsze atrakcje, a także inspirując tysiące osób odpowiedzialnych za organizację eventów w Polsce.

Wiadomo już, że 6 edycja pobije rekord poprzedniej. Będzie jeszcze obszerniejsza, wzbogacona o oferty kolejnych, nowych atrakcji eventowych, obiektów czy dostawców różnorodnych usług, stając się jeszcze pełniejszym przewodnikiem po branży eventowej.

W tegorocznym wydaniu można spodziewać się potężnej porcji wiedzy na temat najnowszych trendów, inspirujących wywiadów i mnóstwa świeżych pomysłów na organizację niezapomnianych wydarzeń. 6 edycja rocznika będzie obfitować w emocje, różnorodność smaków współczesnego cateringu oraz mapę niezwykłych miejsc na organizację eventu marzeń. Event katalog po raz szósty udowadnia, że jest najważniejszą i najpełniejszą publikacją branży eventowej, rozpoznawalną zarówno wśród organizatorów eventów jak i dostawców usług eventowych. Swoją popularność zawdzięcza wysokiemu poziomowi merytorycznemu, profesjonalnej obsłudze jak również szerokiej promocji w kontekście największych wydarzeń branżowych w kraju.

Zgłoszenia do 6 edycji można składać do końca kwietnia 2016 roku.

INFORMACJA PRASOWA