Jubileuszowa Konferencja Event Biznes ’18 - Znamy pierwszych prelegentów

Jubileuszowa Konferencja Event Biznes ’18 - Znamy pierwszych prelegentów

Event Biznes odbędzie się już po raz 5. Do udziału w tym wydarzeniu zapraszani są głównie managerowie, osoby odpowiedzialne za komunikację, PR i HR w firmach oraz dyrektorzy i specjaliści związani z marketingiem.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat organizacji eventu, dowiedzą się, jak taka organizacja wygląda "od kuchni", poznają korzyści sprzedażowo-wizerunkowego event marketingu.

Misją konferencji Event Biznes jest pokazanie możliwości, które gwarantuje narzędzie, jakim jest event marketing, w różnych aspektach działalności stowarzyszeń, firm czy instytucji. Rola event marketingu w ostatnich latach jest coraz ważniejsza. Event jako wydarzenie biznesowe może funkcjonować zarówno jako samo narzędzie komunikowania się firm z pracownikami, klientami i otoczeniem, jak i może równie dobrze stanowić element zintegrowanej komunikacji marketingowej.

Prelekcje zainicjowane podczas konferencji Event Biznes 2018 skupią się wokół następujących bloków i zagadnień:

1. Wyzwania
2. Nowe technologie
3. Event w zintegrowanej komunikacji marketingowej
4. Event w Employer brandingu
5. Przepisy prawa i standardy.

Nad programem merytorycznym wydarzenia czuwa 20-osobowa Rada Programowa.Jednym z prelegentów będzie Michiel Pool, Head of Global Events External Activation and Engagement, Ericsson. Poprowadzi on rozmowę na temat marketingu zintegrowanego z perspektywy tej światowej marki.

Podczas konferencji swoją prelekcję będzie miał również Jerzy Bralczyk, który opowie o językowych sposobach budowania przekazu za pomocą eventu.


Adwokat Michał Kibil przedstawi kwestię event marketingu z perspektywy prawniczej.Dr Tomasz Sobierajski podczas konferencji Event Biznes zdradzi uczestnikom, jakie narzędzia sprawdzają się podczas procesu buowania marki pracodawcy. Opowie o socjologicznej podstawie eventu.Piotr Psyllos przy okazji swojej prelekcji poszerzy wiedzę uczestników wydarzenia na temat botów i uczenia maszynowego.Event Biznes odbędzie się 19 października w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.
 
Bilety na konferencję Event Biznes można kupić na stronie https://eventbiznesv.evenea.pl/.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj http://sbe.org.pl/edycja-v-2/.

Nie może Was tam zabraknąć!

Zapraszamy w imieniu organizatora. Serwis SaleBiznesowe.pl objął nad tym wydarzeniem Patronat Medialny.

INFORMACJA PRASOWA