Jeszcze jest możliwość wzięcia udziału w darmowych szkoleniach Akademii SKKP online!

Jeszcze jest możliwość wzięcia udziału w darmowych szkoleniach Akademii SKKP online!

Przypominamy, że cały czas można jeszcze wziąć udział w kursach w ramach cyklu "Zarządzanie w branży MICE". Projekt trwa do 30 listopada. Do tej pory na platformie Akademii SKKP online zarejestrowało się już 250 osób, które aktywnie biorą udział w kursach online i warsztatach praktycznych. 

Tematyka kursów skierowana jest do osób, które mają doświadczenie w branży MICE lub jeszcze go nie mają, ale chcą wejść w ten świat. Szkolenia online i warsztaty dostępne są bezpłatnie dla pracowników branży turystycznej, osób szukających zatrudnienia w sektorze turystycznym, studentów oraz absolwentów kierunków turystycznych. Odpłatnie zaś dla kadry kierowniczej tj. managerów w hotelu, PCO, DMC, agencji eventowych i restauracji.

Cykl "Zarządzanie w branży MICE" składa się z 10 kursów, o których pisaliśmy już wielokrotnie za pośrednictwem naszego serwisu. Każdy z takich kursów składa się z części teoretycznej i praktycznej. Osoba, która ukończy je wszystkie i rozwiąże wszystkie testy kompetencyjne, którymi zakończony jest każdy kurs, otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia. 

Dodatkowo, osoba, która pozytywnie zaliczy wszystkie kursy i napisze krótką pracę pisemną, otrzyma certyfikat Event Managera Akademii SKKP.

„Udział w projekcie jest niepowtarzalną okazją, aby uzyskać nowe kompetencje i zdobyć podstawową i przede wszystkim praktyczną wiedzę na temat przemysłu spotkań, zaktualizowaną o najnowsze światowe trendy oraz realia związane z COVID-19. Wiedza ta jest dostępna online, a więc w formie przystępnej i wygodnej dla każdego" - mówi Anna Górska, Kierownik Projektu, Wiceprezes Zarządu SKKP ds. Międzynarodowych.

Jeszcze nie jest za późno na wzięcie udziału w szkoleniach. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.akademia.skkp.org.pl, poczekać na link aktywacyjny i... gotowe! Można wziąć udział w szkoleniach online w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie! Warsztaty praktyczne będą realizowane do końca października 2021 roku.

Harmonogram warsztatów ukazuje się na bieżąco na profilu Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce na Facebooku oraz LinkedIn. 

Projekt realizowany jest w ramach zadania publicznego współfinansowanego przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii.

INFORMACJA PRASOWA