Jesienne i zimowe imprezy tematyczne w Hotelu Wierchomla SKI&SPA

Jesienne i zimowe imprezy tematyczne w Hotelu Wierchomla SKI&SPA

***Hotel Wierchomla SKI&SPA Resort w Beskidzie Sądeckim specjalnie dla Klientów biznesowych przygotował niezwykłą ofertę imprez tematycznych. Jest to propozycja dla firm, które chcą zorganizować dla swoich pracowników atrakcyjny i niepowtarzalny event. Tego typu impreza to świetny pomysł na integrację pracowników i ciekawa alternatywa dla tradycyjnych bankietów.

Klientom biznesowym proponuje kilka scenariuszy imprez tematycznych m.in.: Galę Oscarową, Armię Polską, Taniec z Gwiazdami, TOP CHEF’a. Dla każdej z realizacji zapewnia dodatkowo szczegółowo dopracowane dekoracje, muzykę, pełne wyposażenie, gadżety tematyczne związane z danym scenariuszem oraz elementy ubioru dla uczestników. Każdy event jest dopracowany w najmniejszych szczegółach i detalach, dzięki czemu zapewnia mnóstwo pozytywnych emocji wszystkim pracownikom. Podczas imprez organizowane są również konkursy i zabawy, które sprawiają, że uczestnicy są zaangażowani i świetnie się bawią.

NartoKonferencje – narty&coaching

***Hotel Wierchomla SKI&SPA Resort to świetne miejsce na organizację nietypowych i efektywnych szkoleń w zakresie motywacji biznesowej zimą. Jedyne w Polsce Narciarskie Sesje Coachingowe prowadzone przez gwiazdy znane z dużego i małego ekranu zwiększą motywacje i kwalifikacje pracowników oraz usprawnią pracę zespołową. Hotel jest częścią kompleksu narciarskiego Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla, a dzięki własnej infrastrukturze zimowej organizuje: zawody narciarskie, kuligi, psie zaprzęgi, jazdę skuterami śnieżnymi, rzeźbienie w lodzie.

INFORMACJA PRASOWA