Jak wspierać kobiety w biznesie? Najlepszą ofertę posiada Zespół Pensjonatów Dolina Białego!

Jak wspierać kobiety w biznesie? Najlepszą ofertę posiada Zespół Pensjonatów Dolina Białego!

Maj i czerwiec to okres wyjątkowej bliskości z rodziną. W kalendarzu pojawiają się dwa ważne i powiązane ze sobą święta: Dzień Matki i Dzień Dziecka. Najsilniej przypominamy sobie o tej najszczerszej miłości i doceniamy starania swoich rodziców. Sektor biznesu to przecież nie tylko rekiny finansjery, ale przede wszystkim ludzie. Jest to więc idealny czas, aby oddać hołd wszystkim pracującym matkom i wpierać je w działaniach, tak jak to robi Zespół Pensjonatów Dolina Białego w Zakopanem.


Biznes i rodzina


Przez setek lat kobiety wywalczyły sobie liczne prawa. Mogą ingerować w politykę, uczyć się czy choćby prowadzić samochód. Co obecnie jest dla nas oczywistością, kiedyś było zaszczytem. Po dziś dzień płeć piękna osiąga sukcesy we wszystkich sektorach życia. Zdobywa nagrody naukowe czy sportowe. Ich obecność mocniej zaznacza się także w biznesie. Kobiety coraz częściej zakładają swoje firmy i działają w stowarzyszeniach. Wiele z nich pracuje na wysokich stanowiskach i spełnia się zawodowo, a przy tym bezbłędnie wychowuje dzieci. Kobiety są wielozadaniowe, wytrzymałe i mobilne, dzięki czemu mimo zmęczenia, wytrwale realizują cele.


Godzenie życia rodzinnego z zawodowym nie jest łatwe, ponieważ wymaga wielu poświęceń. Dużym wsparciem jest zapewnienie dogodnych warunków do działania. Zespół Pensjonatów Dolina Białego posiada specjalną ofertę dla rodzin i kobiet w ciąży. Wszystkie usługi i atrakcje są doskonale przemyślane, aby w jak najlepszy sposób zaspokoić ich potrzeby oraz umilić pobyt. Wiele hoteli i obiektów konferencyjnych wyraźnie oddziela oferty biznesowe od rodzinnych. Dolina Białego pokazuje, że można z powodzeniem łączyć oba te elementy. Matka w biznesie to coraz częstszy widok, który cieszy.


W ofercie Zespołu Pensjonatów Dolina Białego można odnaleźć specjalne pakiety dla seniorów, ojców i matek z dziećmi. Każda oferta jest indywidualnie dostosowana do potrzeb, pokazując w jak różnych formach może występować rodzina. Można zabrać wnuczka na weekendowy wyjazd w góry bądź cieszyć się tygodniowym wypoczynkiem z maluchem. W wyobraźniach niektórych osób dziecko w pewien sposób przeszkadza w pracy. Jeśli jednak zostaną spełnione odpowiednie warunki, może stać się najlepszym wsparciem mentalnym. Każdy rodzić przede wszystkim powinien oferować czas i zaangażowanie. Dzięki szerokiemu zakresowi usług dodatkowych w Zespole Pensjonatów Dolina Białego nikt nie będzie się nudzić. Nie tylko na dzieci, ale i na dorosłych czeka moc atrakcji, więc każdy znajdzie coś dla siebie.


Sport i wypoczynek


Miłośnicy sportu mogą liczyć na wsparcie profesjonalnego trenera. Dzięki doświadczeniu w pracy zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi dostosowuje on program zajęć do konkretnych preferencji. W cenie pobytu goście mają wstęp do siłowni i Aqua Parku Zakopane. Można cieszyć się licznymi atrakcjami wodnymi, które w każdym obudzą dziecko. Jeśli nie potrafi się pływać, hotel oferuje dodatkowe lekcje. Na basenie maluchami mogą zająć się sympatyczni opiekunowie. Ciekawą formą spędzania wolnego czasu są także wycieczki trekingowe lub poranne przebieżki. Ogromną zaletą Zespołu Pensjonatów Dolina Białego niewątpliwie jest urokliwa okolica. Tatrzańska przyroda oferuje niesamowite pejzaże, świeże powietrze oraz możliwość obcowania ze zwierzętami. Podczas dwugodzinnych wędrówek można się wyciszyć. Takie rozwiązanie docenią szczególnie osoby, które na co dzień żyją w ciągłym pędzie i hałasie.


Zakopane słynie z wielu zabytków oraz punktów widokowych. Miasto i okolicę można zwiedzać na wynajętych rowerach. Gdy pogoda nie dopisuje ciekawą alternatywą są zajęcia Aqua Fitness lub indor cycling. Tego typu aktywność poprawiaja samopoczucie oraz ogólną kondycję organizmu. Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie. Góry oferują niczym nie ograniczone możliwości niezależnie od pory roku. Zimą można królować na stokach już po odbyciu kilku lekcji narciarstwa u zawodowych instruktorów obiektu. Zespól Pensjonatów Dolina Białego może się także poszczycić jedyną w mieście nowoczesną Halą Tenisową. Zajęcia prowadzi Wicemistrz Polski i zdobywca wielu prestiżowych nagród w zawodach międzynarodowych.


Konferencje z dzieckiem


Wiadomo, że praca to jednak w dużej mierze ogrom obowiązków. W wyborze obiektów konferencyjnych ważną role odgrywa zaplecze techniczne oraz profesjonalnie świadczone usługi biznesowe. Nie ma znaczenia czy jest się mamą prowadzącą własną działalność, czy udajesz się na szkolenie, oczekując dziecka, w Zespole Pensjonatów Dolina Białego odnajdzie się każdy. Obiekt jest jednym z najbardziej prorodzinnych miejsc na organizację konferencji, wykładów, warsztatów czy seminariów tematycznych. Właściciele i pracownicy doskonale zdają sobie sprawę z potrzeb przyszłych matek. Dokładają więc wszelkich starań, aby mogły spokojnie pracować i wypoczywać. W tym celu przygotowali specjalne udogodnienia, które ułatwiają ten wyjątkowy czas.


Kobiety w ciąży mogą korzystać ze specjalnego pasa, który podtrzymuje brzuszek. W ten sposób odciążony zostaje kręgosłup i dużo łatwiej jest się poruszać. O komfort snu dba poduszka rogówka, która została stworzona z myślą o wygodzie przyszłych mam. Obiekt zapewnia także dodatkowy dostęp do wody oraz ciepłych napojów w termicznych kubkach. W pokojach zostały wprowadzone specjalne udogodnienia, jak choćby lampka nocna między sypialnią a łazienką. W słoneczne dni panie otrzymują od hotelu kapelusze i okulary przeciwsłoneczne. Restauracja przygotowuje zbilansowane menu, lunche i przekąsi, aby w jak najlepszy i najzdrowszy sposób wspierać rozwój maleństwa.


Hotel zapewnia komfort, odpoczynku, profesjonalne sale konferencyjne oraz bogate zaplecze techniczne. W Zespole Pensjonatów Dolina Białego można zakwaterować 139 osób w ofercie biznesowej, natomiast 164 w indywidualnej. Do dyspozycji oddane są luksusowe apartamenty z pięknym widokiem na góry. Mamy-biznesmenki mogą zabrać na wyjazd służbowy swoje dzieci. Hotel zapewnia im bezpieczeństwo i wiele form zabawy. Można pracować, mając pewność, że maluszek będzie miał dzień pełen przygód. Swój czas dzieci mogą spędzić w specjalnie przygotowanym pokoju zabaw. Niedawno wprowadzona ściana wspinaczkowa z motywem geometrycznych gór pozwala pociechom wykorzystać te ogromne pokłady energii i sprawdzić się ruchowo. Na najmłodszych czeka zjeżdżalnia do „rzeki” wyłożona miękkimi kamieniami oraz domek ze strefą telewizji i gier. Poduchy, akcesoria zabawowe, a nawet oświetlenie przypominające kolejkę górską pozwoli im poczuć niezwykły klimat. W strefie aktywności ruchowej z drążkami, drabinkami, linami i chwytami bez przerwy słychać muzykę i śmiech. Maluchy mogą pokonywać ruchomy most zawieszony na linach. Klocki magnetyczne i panel z grami interaktywnymi pobudzają wyobraźnię małych pociech. Bogactwo barw, kształtów i dźwięków zapewnia dzieciom niezapomniane doznania.  


Odrobina relaksu


Będąc w górach, pragniemy cieszyć się przyrodą. We wiosenne i letnie okresy można więc zabrać pociechy na otwarty plac zabaw. Otoczenie lasu świerkowego zapewnia ciszę i spokój, co sprzyja relaksowi. Maluchy mogą oddać się zabawie, natomiast opiekunowie mieć chwilę wytchnienia, obserwując ich roześmiane buzie. Właściciele Zespołu Pensjonatów Dolina Białego, tak samo jak rodzice chcą, aby dzieci przebywały w zdrowym środowisku. Drewniany plac zabaw idealnie oddaje zakopiański klimat, a wszystkie konstrukcje są zabezpieczone i ogrodzone.


Po ciężkich negocjacjach lub długich konferencjach miło jest udać się do Centrum Rekreacji. W saunie fińskiej, basenie i jacuzzi można pozbyć się całego stresu i zmęczenia. Wieczorami można także wybrać się do Karczmy Biały Potok. Budynek oddaje prawdziwy urok góralskiej architektury. Charakterystyczne dla Podhala akcenty dekoracyjne sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację imprezy w stylu staropolskiej biesiady. Bliskość Tatrzańskiego Parku Narodowego umożliwia bezpośrednie obcowanie z naturą. Zarówno latem, jak i zimą, można tutaj odbyć podróż w czasie, odcinając się od współczesności.


Choć łączenie pracy z wychowywaniem dziecka nie jest łatwe, to zdecydowanie możliwe. Wystarczy tylko pozwolić, aby matki oraz kobiety w ciąży mogły swobodnie rozwijać skrzydła w biznesie. Najlepszym przykładem oferty dostosowanej do ich potrzeb jest Zespół Pensjonatów Dolina Białego. Obiekt pokazuje, że kobiety mogą pokonywać kolejne trudności zawodowe, piąć się w karierze, pozostając wspaniałymi matkami i nie tracić cennego czasu z dziećmi.