Idea Search Marketing Week w Twoim mieście

Idea Search Marketing Week w Twoim mieście

Od lipca do listopada w największych miastach Polski odbędzie się cykl szkoleń dotyczących branży marketingu internetowego. Uczestnicy będą mogli poznać tajniki tej błyskawicznie rozwijającej się dziedziny i zdobyć przydatną wiedzę na temat promocji w internecie. Wyprzedź konkurencję i bądź na bieżąco z nowymi trendami.

Szkolenia organizowane są przez profesjonalną firmę MaxRoy.com, która funkcjonuje na rynku od 2008 roku i zdążyła już przeszkolić 5452 osoby z 3123 firm z całej Polski. Podczas spotkań w ramach Idea Search Marketing Week uczestnicy otrzymają potężną dawkę wiedzy, zarówno teoretycznej, jak i praktycznej na temat Adwords, Google Analytics, pozycjonowania stron internetowych, content marketingu oraz oraz dziedziny social media.

Szkolenia prowadzone są przez profesjonalnych szkoleniowców Adwords certyfikowanych przez Google. Najbliższe będzie miało miejsce już 9 lipca w Poznaniu, następnie w Warszawie 21-22 września, Krakowie 6-8 października, Gdańsku 20-21 października oraz Wrocławiu 4-5 listopada.

Szczegółowy harmonogram szkoleń dostępny jest na stronie: www.searchmarketingweek.com. Tu również można on-line zgłosić chęć swojego udziału w wydarzeniu.

INFORMACJA PRASOWA