Hotele SPA dr Irena Eris znowu w czołówce

Hotele SPA dr Irena Eris znowu w czołówce
W tegorocznej piątej edycji plebiscytu SPA Prestige Awards na najlepszy hotel spa rywalizowało aż 70 hoteli w 11 kategoriach. W wyniku głosowania czytelników i internautów w dwóch etapach zostały wybrane najlepsze obiekty SPA. Głosowanie zakończyło się 30 grudnia ub. r.

Organizatorem konkursu jest czasopismo Eden i portal spaeden.pl oraz firma Comfortum. Ostatnia edycja była szczególnie szczęśliwa dla Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie - uzyskał tytuł Najlepszego SPA dla Mężczyzn oraz zajął drugie miejsce w kategorii Najlepszy Hotel SPA i Najlepsze Medyczne SPA. Natomiast Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój wygrał jako Najlepsze Kosmetyczne Med SPA oraz znalazł się w gronie finalistów w kategoriach Najlepsze Femi SPA i Najlepszy Resort SPA.

To jednak nie jedyne wyróżnienia jakie otrzymały hotele SPA dr Irena Eris w minionym roku. Miesięcznik "Hotelarstwo" wraz z kapitułą ekspertów wręczył hotelom Kamień Węgielny Hotelarstwa 1990-2010. Nagroda ta była wyrazem uznania dla Hoteli SPA Dr Irena Eris za wprowadzenie na polski rynek i spopularyzowanie w społeczeństwie świadomości hoteli SPA&Wellness, a jednocześnie stworzenie komfortowych hoteli i przestrzeganie najwyższych standardów oraz propagowanie dobrych praktyk w tym zakresie.

Niekwestionowanym zwycięzcą okazały się również Hotele SPA dr Irena Eris w konkursie miesięcznika i portalu "Polska Wita", gdzie główną nagrodą była Korona Turystyki, przyznana przez czytelników i internautów.