Hotele i restauracje wspierają WOŚP

Hotele i restauracje wspierają WOŚP
Do tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dołączają się także sieci hotelarskie i gastronomiczne. Sukces WOŚPu nie byłby możliwy, gdyby nie hojność licznych firm i organizacji, które przekazują na konto fundacji pieniądze oraz przedmioty na aukcje.

Wielką popularność podczas zbiórki Orkiestry mają specjalne aukcje w serwisie prowadzonym przez WOŚP we współpracy z portalem Allegro.pl aukcje.wosp.org.pl. W tym roku można wylicytować m.in. pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu Kościuszko z dwoma noclegami w standardzie deluxe. Normalna cena za pokój dwuosobowy deluxe w hotelu Kościuszko to 300 zł za noc.

Voucher na pobyt przekazał również zespół zamkowo-parkowy w Baranowie Sandomierskim. Zwycięzca aukcji spędzi w hotelu dwie noce ze śniadaniem i obiadokolacją z osobą towarzyszącą.

Wiele restauracji zapewnia, że wszyscy spragnieni gorącego napoju wolontariusze będą mogli zatrzymać się na darmowy napój. Pomysł ten podziela płońska restauracja Coyote Bar & Restaurant, która w najbliższą niedzielę zorganizuje wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży, a także dla dorosłych na dziedzińcu restauracji. Wśród atrakcji wyścig komputerowy na konsoli Play Station, a także pokaz aut.

W tym roku po raz pierwszy do akcji dołączyła sieć lodziarni Grycan. 9 stycznia w lodziarniach sieci sprzedawane będą Desery z Sercem. Są to cegiełki za 10 zł, dochód z których zostanie w całości przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.