Hotelarski maraton w Rzeszowie

Hotelarski maraton w Rzeszowie

Już 19 października br. w Rzeszowie odbędą się I Mistrzostwa Polski Branży Hotelarskiej i Gastronomicznej w maratonie. Wydarzenie jest organizowane prze hotele sieci Plus. Dla najlepszych uczestników przygotowano atrakcyjne nagrody.

Mistrzostwa Polski Branży Hotelarskiej i Gastronomicznej w maratonie to interesująca inicjatywa, integrująca osoby związane z hotelarskim środowiskiem. Udział w biegu może wziąć każdy, kto pracuje lub współpracuje z obiektami gastronomicznymi, hotelowymi lub turystycznymi.

Najlepsi biegacze będą mogli liczyć na atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów wydarzenia. Wśród nich znajdują się m.in. Hotel Europa w Starachowicach, Hotel Witek w Krakowie oraz firma Effegilab Polska.

Wszelkie szczegółowe informacje na temat sponsorów i organizatorów eventu można znaleźć na stronie www.runrzeszow.pl. Tam również można zgłosić swój udział w maratonie za pośrednictwem formularza on line, a także prześledzić szczegółowo trasę biegu. Natomiast informacje na temat organizatora maratonu, czyli sieci hoteli Plus, uzyskać można na stronie www.hoteleplus.pl.

INFORMACJA PRASOWA