Hotel Wyspiański gotowy na sezon w nowej odsłonie

Hotel Wyspiański gotowy na sezon w nowej odsłonie

Hotel Wyspiański istnieje na krakowskim rynku hotelarskim od lat 90. Dzięki świetnej lokalizacji w pobliżu największych atrakcji miasta obiekt cieszy się dużą popularnością wśród turystów.

W ciągu ostatnich kilku lat Kraków stał się niezwykle popularną destynacją turystyczną, co wpłynęło na decyzję o rozbudowie Hotelu Wyspiański. Chcąc sprostać  zainteresowaniu odwiedzających uzyskano dodatkowe skrzydło hotelowe. W ciągu dwóch ostatnich lat całkowicie zmodernizowano i odświeżono wnętrza w głównej części budynku. Pokoje wyremontowano zgodnie z najnowszymi trendami: zmieniono wystrój, meble, całkowicie wyremontowano łazienki. Dziś Hotel Wyspiański posiada pokoje o standardzie Classic i Premium.

Hotel Wyspiański oferuje łącznie 516 miejsc noclegowych rozlokowanych w 231 komfortowych pokojach jedno- dwu- i trzyosobowych. Stylowo zaaranżowane wnętrza przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym Gościom! 

Uzupełnieniem bazy noclegowej jest profesjonalne zaplecze konferencyjne. Do dyspozycji organizatorów jest 5 nowoczesnych i klimatyzowanych sal szkoleniowych z niezbędnym wyposażeniem, pozwalającym zorganizować szkolenia, spotkania biznesowe i konferencje.

Stylowe wnętrza, najwyższa jakość usług, świetna lokalizacja i wieloletnie doświadczenie to gwarancja udanego pobytu w Hotelu Wyspiański, który niezmiennie od lat pozostaje istotnym punktem na mapie noclegowej Krakowa.

INFORMACJA PRASOWA