Hotel Rzeszów z konferencją Akademii eTravel

Hotel Rzeszów z konferencją Akademii eTravel
Już 23 września w Rzeszowie kolejna konferencja Akademii eTravel. Bezpłatne spotkanie dedykowane hotelarzom, biurom podróży i agencjom turystycznym - tym razem o marketingu w sieci i e-promocji usług.

Jakie nowości szykują się w turystyce i hotelarstwie i jak przygotować się na nadchodzące zmiany – to i więcej będzie tematem spotkań konferencji Akademii eTravel w Hotelu Rzeszów. Trzy spotkania na których specjaliści i praktycy z branży omawiać będą nadchodzące trendy marketingu internetowym ruszają wkrótce ze stolicy Podkarpacia.

Ponad 70% polskich internautów poszukuje w sieci informacji o usługach turystycznych. Dzisiaj stanowi to grupę ponad 10 milionów osób zainteresowanych turystyką i hotelarstwem. Dlatego internet to już nie moda, a konieczność! Akademia eTravel podpowiada jak w praktyce dotrzeć do wirtualnych konsumentów oraz jak skutecznie promować i sprzedawać oferty i usługi na stronach obiektów hotelowych i biur podróży – mówi dr Rafał Marek, pomysłodawca i organizator konferencji.

Konferencja adresowana jest w szczególności do przedstawicieli kadry zarządzającej z branży turystycznej i hotelarskiej. Uczestnicy będą mogli zdobywać cenną wiedzę od wybitnych specjalistów, wymieniać doświadczenia i uwagi z kolegami z branży a także wspólnie szukać odpowiedzi na wiele nurtujących pytań z zakresu promocji w sieci.

Sponsorami Akademii eTravel są Grupa eholiday.pl oraz Adkontekst.pl. Patronem merytorycznym jest IAB Polska.

Szczegóły i zapisy na stronie www.AkademiaeTravel.pl INFORMACJA PRASOWA