Hotel Ossa nabiera prędkości

Hotel Ossa nabiera prędkości

Mowa o prędkości internetowej. Obiekt przeszedł ostatnio gruntowną renowację łącza internetowego i może się teraz pochwalić najszybszym WiFi w Polsce. Jest to z pewnością dobra wiadomość, zwłaszcza dla gości biznesowych, dla których dostępność szybkiego, bezprzewodowego internetu jest jednym z ważniejszych aspektów, jeśli chodzi o atrakcyjność obiektu konferencyjnego.

W ramach modernizacji łącza internetowego Hotel Ossa Congress & SPA oferuje teraz swoim gościom internet o prędkości 180mb/180mb na terenie całego budynku. W skład sieci wchodzi aż 190 access poitów, osobnych dla pokoi i sal konferencyjnych.

W części konferencyjno-szkoleniowej internet ma minimalną prędkość 100mb/100mb, którą można zwiększyć do 150 mb/150mb osobno w każdej z sal. Z kolei w pokojach został zachowany standard 802.11N sieci WiFi tj. do 300mb/s, a w salach konferencyjnych zmieniono go na 802.11AC do 1300mb/s. Takie parametry łącza internetowego czynią z Hotelu Ossa Congress & SPA obiekt konferencyjny o najszybszej prędkości internetu w Polsce.

INFORMACJA PRASOWA