Hotel Novotel uruchomił sklep internetowy

Hotel Novotel uruchomił sklep internetowy

Od jesieni goście Novotel mogą doświadczyć komfortu, jaki zapewnia ta sieć, także w swoich domach. Novotel - znana na całym świecie marka hoteli 3- i 4-gwiazdkowych wzmacnia swoją więź z klientami, uruchamiając sklep internetowy novotelstore.com.


 Novotel reaguje na potrzeby klientów


Sklep internetowy to odpowiedź na oczekiwania klientów doceniających jakość wyposażenia oraz produktów, z których korzystają w czasie pobytu w hotelach Novotel. Dla samej marki jest to również atrakcyjna forma rozszerzenia oferty dla gości, którzy mogą w ten sposób potwierdzić swoje przywiązanie do marki i mieć z nią kontakt także po opuszczeniu hotelu.


Novotel prezentuje swoje usługi na stronie novotelstore.com Internauci mogą tam zapoznać się z ofertą oraz złożyć bezpośrednie zamówienie. Mogą też dzwonić do biura obsługi klienta pod numer: 00 800 123 22 123*. novotelstore.com został uruchomiony na całym świecie w dwóch wersjach językowych – angielskiej i francuskiej.


Novotel w domu


Lojalni klienci marki są zaproszeni na www.novotelstore.com do odkrywania wszystkich wartości Novotel poprzez wybór produktów pogrupowanych w cztery kategorie:
  • Relaxation”: łóżko Novotel, poduszki, kołdry  • Well-being”: zestaw kąpielowy, szlafrok, zestaw kosmetyków "N"  • Family”: stół i fotele z serii designerskiej B.a.b.a oraz pufy i poduchy Barbapapa  • Contemporary Art”: DVD Digital Art, oryginalne grafiki komputerowe przygotowane specjalnie dla marki Novotel.


"Hotels at home" - ekspert od sklepów online


W ramach tego projektu Novotel współpracuje z firmą „Hotels at Home”, która specjalizuje się w opracowaniu specjalnych programów lojalnościowych i dostarcza usługi marketingowe oraz logistyczne dla tej branży. „Hotels at Home” jest również światowym liderem w tworzeniu sklepów internetowych dla klientów na całym świecie. Firma zapewnia pomoc w zakresie marketingu i logistyki sprzedaży online w branży hotelarskiej. „Hotels at Home” współpracuje już na przykład z marką hoteli luksusowych – Sofitel, w zakresie prowadzenia sklepu internetowego SoBoutique.


INFORMACJA PRASOWA