Hotel Metropol w Warszawie ma nowego dyrektora!

Hotel Metropol w Warszawie ma nowego dyrektora!

Daniel Salamon awansował ze stanowiska zastępcy dyrektora na dyrektora Hotelu Metropol w Warszawie. Obiekt należy do grupy Hoteli Warszawskich "Syrena". 

Pan Daniel z grupą "Syrena" jest związany już ponad 10 lat. Dołączył do niej w 2011 roku i właśnie w jej ramach przeszedł całą ścieżkę kariery. Od 2011 roku pracował w hotelu Polonia Palace - był odpowiedzialny za operacyjne funkcjonowanie działów F&B, w tym restauracji Polonia, Lobby Baru i bankietów. W hotelu Polania Palace w Warszawie finalnie zakończył swoją karierę jako zastępca kierownika gastronomii.

W 2019 roku dołączył do załogi Hotelu Metropol jako zastępca dyrektora. Tu skupił się na wprowadzeniu i monitorowaniu standardów obsługi gości we wszystkich działach. Koordynował ostatni etap remontu lobby, pokoi oraz restauracji. Dbał też o dobrą współpracę z najemcami. 

Daniel Salamon po przerwie związanej z pandemią nadzorował wszystkie kwestie operacyjne, zatrudnienia oraz implementację procedur i standardów COVID.

- Jestem bardzo dumny ze zgranego i profesjonalnego zespołu hotelu Metropol - mówił Daniel Salamon, nowy dyrektor Hotelu Metropol - Cieszę się, że efekty naszej pracy są zauważane i doceniane przez gości. W licznych opiniach podkreślają idealną lokalizację w centrum miasta, przyjazną obsługę i wygodne pokoje. Lubią nasze funkcjonalne lobby i design restauracji. Chcemy utrzymać wysoką jakość naszych usług, w tym szczególnie chwalonych przez gości śniadań, a także inwestować w szkolenia i rozwój naszych pracowników.

Gratulujemy awansu i życzymy samych sukcesów!