Hotel Jurata pod skrzydłami sieci Port-Hotel

Hotel Jurata pod skrzydłami sieci Port-Hotel

Trzygwiazdkowy Hotel Jurata, należący dawniej do Przedsiębiorstwa Państwowego „Porty Lotnicze”, przeszedł 30 czerwca pod skrzydła marki Port- Hotel. Nowy obiekt sieci położony jest na malowniczym Półwyspie Helskim i oferuje 45 komfortowych pokoi.

- Podstawowym kierunkiem naszych działań jest realizacja nowych projektów hotelowych w wybranych lokalizacjach w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem lokalizacji przy regionalnych portach lotniczych oraz w centrach miast. Dotąd spółka skupiała się na realizacji projektów i zarządzaniu hotelami biznesowymi oraz ekonomicznymi. Jurata jest pierwszym naszym hotelem wypoczynkowym. Realizujemy plan, który zakłada konsekwentne zwiększanie potencjału spółki poprzez uruchamianie nowych inwestycji, jak również zarządzanie nowymi obiektami, a hotel Jurata otwiera przed nami nową drogę i nowe możliwości – stwierdza Adam Strażecki, prezes zarządu spółki Port-Hotel.

Hotel Jurata jest już czwartym obiektem w portfolio marki Port-Hotel. Jest to kameralne i relaksujące miejsce, oferujące noclegi w przytulnych i stylowo zaaranżowanych pokojach oraz apartamentach. Ponadto, goście hotelowi mogą zjeść pyszny posiłek w restauracji obiektu, a także skorzystać z szerokiej oferty gabinetów spa, krytego basenu oraz kręgielni.

Przejęcie Hotelu Jurata to tylko początek planów rozwojowych firmy Port-Hotel. Przedsiębiorstwo podpisało już umowę na operatora powstającego przy Lotnisku Chopina pięciogwiazdkowego hotelu Renaissance. Firma planuje także rozpocząć budowę obiektu hotelowego przy lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach.

INFORMACJA PRASOWA