Hotel Hampton w Gdańsku z gośćmi Tour de Pologne

Hotel Hampton w Gdańsku z gośćmi Tour de Pologne

Obiekt konferencyjny Hampton by Hilton Gdańsk Airport już niedługo odwiedzą niezwykli goście. W związku z organizowaną, 71. juz edycją Tour de Pologne w gdańskim hotelu czas spędzać będą zawodnicy pierwszego etapu zmagań, którzy 3 sierpnia wyruszą w wyścigu.

Tour de Pologne to najbardziej popularna polska impreza sportowa, która swoją popularnością cieszy się od 86 lat. I etap szosowego wyścigu kolarskiego rozpocznie się już 3 sierpnia, kiedy to zawodnicy wyrusza z Gdańska. Mieszczący się w tym mieście obiekt konferencyjny Hotel Hampton by Hilton będzie miał zaszczyt gościć sportowców zapewniając im nocleg, wyżywienie oraz miejsca parkingowe.

- Nie ukrywam, że jesteśmy wszyscy bardzo podekscytowani. Rzadko zdarza się możliwość spotkania jednocześnie tylu gwiazd tak prestiżowej imprezy sportowej! Ranga wyścigu oraz czekający sportowców wysiłek zobowiązują nas do jeszcze większej dbałości o wypoczynek naszych gości. Dołożymy starań, aby zawodnicy mogli w pełnym komforcie odpocząć przed startem w tegorocznym wyścigu - wyjaśnia Magdalena Suliga, dyrektor hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Airport w Gdańsku.

Hampton by Hilton w Gdańsku gościć będzie zarówno uczestników jak i organizatorów tego sportowego wydarzenia. Goście zameldują się 1 sierpnia i spędzą w hotelu 3 dni, po czym wyrusza by wziąć udział pierwszym etapie zmagań. Wśród osób spędzających czas w gdańskich hotelu będą m.in. sędziowie, dziennikarze, organizatorzy i oczywiście uczestnicy wyścigu. Łącznie znajdą się tam ekipy kolarskie z 18 różnych państw świata.

INFORMACJA PRASOWA