Hotel francuskiej marki już otwarty!

Hotel francuskiej marki już otwarty!

Pierwszy w Polsce hotel francuskiej marki B&B jest już gotowy na przyjęcie Gości, a dla Klientów korporacyjnych została przygotowana specjalna oferta w formie „Dni Otwartych Pokoi Hotelowych”.

1. lipca tego roku swoje pokoje dla  pierwszych Gości otworzył w Toruniu hotel francuskiej sieci B&B. Od ponad 20 lat marka B&B charakteryzuje się wysoką jakością oferowanych usług i przyjaznymi cenami. Firma posiada  ponad 215 dwu gwiazdkowych hoteli typu Bed & Breakfast na terenie Francji, Niemiec, Włoch i Portugalii.  Toruński hotel jest pierwszą inwestycją sieci w Polsce.

Wszystkie hotele B&B mają podobny standard, dzięki czemu turysta podróżujący po różnych europejskich miastach od razu wie, czego może oczekiwać, a o sukcesie sieci świadczą setki tysięcy zadowolonych Klientów w Europie i na świecie. Zarówno lokalizacja jak i wyposażenie obiektu sprawiają, iż oferta toruńskiego hotelu skierowana jest zarówno do turystów biznesowych jak i indywidualnych. Ideą marki B&B jest odejście od pozbawionych życia sieciowych hoteli klasy ekonomicznej. Dodatkowe atuty to przystępna cena oraz standard usług zdecydowanie przewyższający oczekiwania wobec hotelu klasy ekonomicznej. Hotel oferuje przestronne i komfortowo wyposażone pokoje, bezprzewodowy Internet dostępny za darmo w pokojach oraz na terenie hotelu. Podstawowy atut to smaczne śniadanie w formie bufetu oraz świeżo parzona bardzo dobrej jakości kawa.

Hotel znajduje się na skrzyżowaniu ul. Szumana i Wałów gen. Sikorskiego. Toruński Hotel jest obiektem w pełni klimatyzowanym. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 93 komfortowe jedno- i dwuosobowe, wyciszone pokoje z łazienkami. Każdy z nich jest wyposażony w nowoczesny, płaski telewizor i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Łączna liczba dostępnych w hotelu miejsc noclegowych wynosi 186.

Źródło: e-hotelarz.pl