Hotel Focus w Łodzi wyróżniony w plebiscycie Hotel Roku 2015

Hotel Focus w Łodzi wyróżniony w plebiscycie Hotel Roku 2015

W dniu 29 maja br. w Warszawie miała miejsce uroczysta gala, podczas której Hotel Focus Łódź został wyróżniony w prestiżowym konkursie Hotel Roku 2015. Obiekt otrzymał zaszczytne pierwsze miejsce w nowej kategorii Business Tariff, a nagrodę odebrał Łukasz Płoszyński, członek zarządu sieci Focus Hotels.

W tym roku konkurs Hotel Roku odbył się już po praz czwarty i jak co roku organizatorem była firma HRS tym razem przy współpracy z magazynem Forbes oraz portalem Wirtualna Polska. Plebiscyt ten jest szczególny, gdyż na zwycięzców głosują goście hotelowi, którzy wybierają najlepszy obiekt hotelowy w danej kategorii.

Hotel Focus Łódź został wyróżniony pierwszym miejscem w nowej kategorii Business Tariff, w której wybierano najlepsze obiekty biznesowe, oferujące najbardziej atrakcyjne rabaty i inne bonusy dla klientów firmowych.

Hotel Focus Łódź to nowoczesny obiekt konferencyjny, znajdujący się w odrestaurowanym budynku fabryki bawełny Juliusza Kindermanna z 1890 roku. Hotel oferuje swoim gościom komfortowe noclegi w jednym ze 110 pokoi, wyśmienitą restaurację saunę oraz siłownię. Dla gości biznesowych przygotowano profesjonalne sale i pokoje konferencyjne o zróżnicowanej powierzchni, w pełni wyposażone. Ponadto, na terenie hotelu dostępny jest bezprzewodowy internet.

Hotel Focus Łódź jest jednym z sześciu obiektów sieci Focus Hotels. Pozostałe hotele marki znajdują się w Gdańsku, Szczecinie, Bydgoszczy, Chorzowie oraz Inowrocławiu.

INFORMACJA PRASOWA