Hotel Dyplomat pod szyldem Best Western Plus

Hotel Dyplomat pod szyldem Best Western Plus

Już wiosną 2015 roku olsztyński, butikowy Hotel Dyplomat dołączy do sieci Best Western Plus. Czterogwiazdkowy obiekt konferencyjny ma renomę jednego z najlepszych hoteli w Olszynie. Dzięki nawiązaniu współpracy z siecią Best Western hotel stanie się pierwszym obiektem sieciowym w mieście.

Hotel Dyplomat to luksusowy obiekt butikowy, znajdujący się w samym centrum miasta. Swoim gościom oferuje on 52 komfortowe miejsca noclegowe w przestronnych pokojach i apartamentach o podwyższonym standardzie. Na terenie obiektu znajduje się również wykwintna „Restauracja pod Samowarem” specjalizująca się w pysznych daniach kuchni regionalnej.

W przeważającej większości gośćmi Hotelu Dyplomat są przedsiębiorcy i biznesmeni, dlatego też na terenie obiektu znajduje się profesjonalne centrum konferencyjne, umożliwiające realizację wszelkich spotkań biznesowych. Pomieszczenia szkoleniowe wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny, dostęp do internetu oraz klimatyzację. Natomiast po dniu owocnej pracy goście mogą zrelaksować się w saunie lub niedawno otwartej, profesjonalnej strefie SPA. Niebawem w hotelu uruchomiona zostanie także siłownia oraz bogata oferta zajęć fitness.

- Jesteśmy dumni, że przez 4 lata działalności zdobyliśmy zaufanie nie tylko naszych gości, ale również partnerów biznesowych, czego przykładem jest nawiązanie współpracy z Best Western. Jest to wynik naszych starań, ciągłego dążenia do podnoszenia jakości i rozszerzania zakresu oferowanych w hotelu usług, a przy okazji bardzo miły urodzinowy prezent – komentuje Maciej Siwik, Generalny Menadżer hotelu.

INFORMACJA PRASOWA