Hotel Dosłońce wkrótce pod szyldem Mercure

Hotel Dosłońce wkrótce pod szyldem Mercure
Grupa Hotelowa Orbis zawarła kolejną umowę franczyzy. Hotel Dosłońce Conference & Spa, dołączy do sieci Mercure w lutym przyszłego roku.

Czterogwiazdkowy Hotel Dosłońce jest położony zaledwie pół godziny drogi od Krakowa, w pobliżu historycznych Racławic. Jest nowoczesnym obiektem konferencyjnym, szeroko cenionym wśród organizatorów i uczestników imprez typu MICE za wysoki standard usług.

Liczymy, że partnerstwo z najmocniejszą w Polsce siecią hotelową przyniesie nam nowe rozwiązania w zakresie marketingu, sprzedaży, a także działań operacyjnych. Cieszymy się, że Grupa Orbis przyjęła Hotel Dosłońce do swego grona, dzięki czemu wzmocnimy naszą konkurencyjność na rynku hoteli konferencyjnych i SPA w południowej Polsce - powiedziała Dagmara Leja, dyrektor hotelu Dosłońce.

Kolejny partner we franczyzie z Orbis do dyspozycji oddaje 67 komfortowo urządzonych pokoi i apartamentów. 550 m2 przestrzeni konferencyjnej dla około 450 osób, restaurację bar, oraz strefę pielęgnacji i urody Spa. Doskonała lokalizacja hotelu umożliwia aktywny wypoczynek m.in. golf, tenis czy jazdę konną.

Do sieci hotelowej Mercure Hotel Dosłońce dołączy 1.02.2014 r. Wraz z przystąpieniem do marki hotel znajdzie się w Globalnych Systemach Rezerwacji, Dystrybucji i Sprzedaży Grupy Accor i Orbis. Właścicielem obiektu jest spółka Start Travel.

INFORMACJA PRASOWA