Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport z nowym dyrektorem

Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport z nowym dyrektorem

Dotychczasowy dyrektor hotelu Best Western w Juracie, Artur Derela, od 1 września zamieni nadmorski obiekt na 4-gwiazdkowy hotel przy warszawskim lotnisku. 

Courtyard by Marriott Warsaw Airport należy do Polskiego Holdingu Hotelowego (PHH), a z tą grupą Pan Artur jest już związany od października 2019 roku.  Wcześniej zdobywał swoje doświadczenie w różnych polskich hotelach. W swoim CV ma np. stanowiska dyrektora sprzedaży hotelowej w warszawskim Novotel Centrum, stanowisko zastępcy dyrektora w poznańskim Novotel Centrum i funkcje dyrektora generalnego w hotelach pod marką Mercure (Poznań, Warszawa, Toruń, Wrocław, Mrągowo). 

Od października ubiegłego roku był dyrektorem hotelu Best Western w Juracie, a od kwietnia tego roku dodatkowo udzielał wsparcia merytorycznego personelowi Hotelu Kopernik w Olsztynie. 

– Artur Derela udowodnił, że jest osobą, która sprawdziła się jako fachowiec o dużym poziomie kompetencji oraz możliwościach dalszego rozwoju. Jestem przekonany, że wiedza i doświadczenie dyrektora przyczynią się do dalszego, dynamicznego rozwoju hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport, zgodnie z najwyższymi standardami, które obowiązują w naszej Grupie –  mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes zarządu Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego.

INFORMACJA PRASOWA