Holiday Inn w Józefowie nagrodzony w plebiscycie Hotel Przyjazny Rodzinie

Holiday Inn w Józefowie nagrodzony w plebiscycie Hotel Przyjazny Rodzinie

W dniu 26 września w Warszawie miała miejsce uroczysta gala wręczenia wyróżnień przyznanych w ramach konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie. W wydarzeniu wzięło udział około 200 gości, w tym 87 przedstawicieli obiektów hotelowych z całej Polski. Uroczystą galę poprowadziła Beata Tadla wraz z Adrianem Furgalskim, natomiast nagrody wręczało jury plebiscytu oraz jego pomysłodawczyni i organizatorka Violetta Hamerska.

Holiday Inn Warszawa Józefów został wyróżniony podwójnie w tym prestiżowym konkursie. przede wszystkim otrzymał on certyfikat z 5 słoneczkami Hotelu Przyjaznego Rodzinie. Obiekt uzyskał aż 93,91% punków, określających spełnienie kryteriów plebiscytu. Natomiast do Pani Sylwii Kociszewskiej, która pełni w obiekcie funkcję managera PR i Marketingu, powędrował specjalny dyplom Mistrza Marketingu VII edycji 2014/2015. Wyróżnienie to trafia w ręce osoby, która swoimi innowacyjnymi pomysłami i kreatywnością najbardziej przyczyniła się do stworzenia idealnie dopasowanej, hotelowej oferty dla rodzin z dziećmi.

Uzyskane wyróżnienia dowodzą, że Holiday Inn Warszawa Józefów to miejsce doskonale przystosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz przyszłych matek. Przyjeżdżając tu z najmłodszymi goście mogą być pewni, że dzieciaki będą miały zapewnioną odpowiednią rozrywkę i animację czasu wolnego. Rodzice natomiast mogą liczyć na wszelkie udogodnienia niezbędne podczas wyjazdu ze swoimi latoroślami.

Tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie jest przyznawany na podstawie spełnienia prze obiekt licznych, restrykcyjnych kryteriów m. in. standardów bezpieczeństwa, specjalistycznego wyposażenia, animacji czasu wolnego, odpowiedniego dla dzieci jadłospisu czy szeroko pojętego rozumienia potrzeb najmłodszych. Realizacja tych wymogów sprawdzana jest podczas skrupulatnych audytów.

INFORMACJA PRASOWA