#HILTON100 – DoubleTree by Hilton Łódź świętuje 100-lecie sieci

#HILTON100 –  DoubleTree by Hilton Łódź świętuje 100-lecie sieci

Co za piękny, okrągły jubileusz! Marka Hilton ma już 100 lat. Dokładnie 31 maja 1919 roku Conrad Hilton kupił swój pierwszy hotel, co było początkiem pięknej historii i hotelowego imperium, w którego skład wchodzi 5750 obiektów i 17 marek w 113 krajach.

Ten okrągły jubileusz świętował również hotel DoubleTree by Hilton Łódź. Z tej okazji przed budynkiem pojawił się podświetlony napis #HILTON100. W ramach świętowania pracownicy łódzkiego hotelu obejrzeli także transmisję HILTON LIVE! z Nowego Jorku, podczas której prezes i dyrektor generalny sieci Christopher J. Nassetta podsumował 100-letnie dokonania marki, opowiadał o przyszłości i o historii. Od 1919 roku hotele marki Hilton ugościły ponad 3 miliardy gości, a zatrudniły blisko 10 milionów pracowników. Te liczby robią wrażenie!


W ramach działań zgodnych z misją gościnności marki pracownicy hotelu DoubleTree by Hilton Łódź w ramach spontanicznej akcji przygotowali śniadanie dla strażaków, pracujących w pobliskiej Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 3 przy ulicy Wólczańskiej 111/113. Było to swojego rodzaju podziękowanie za ich codzienną ciężką pracę, za poświęcenie i za ratowanie ludzkiego życia.

Warto dodać, że w wewnętrznym rankingu jakości marki w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki Hotel DoubleTree by Hilton Łódź uplasował się na 8. miejscu, tym samym pozostając w czołówce hoteli marki Hilton, wyznaczając światowe standardy.

INFORMACJA PRASOWA