Hilton by Hampton z nowym kierownictwem

Hilton by Hampton z nowym kierownictwem
Nowo wybranymi dyrektorami sprzedaży i marketingu w obiektach Hampton by Hilton zostały Marta Siudak i Aldona Dumała. Panie pokierują gotowymi już do otwarciami hotelami tej sieci. Nowe inwestycje szykują się w Gdańsku i Warszawie.

Aktualnie trwają jeszcze prace wykończeniowe, ale już latem tego roku planuje się oddanie do użytku nowych obiektów w klasie ekonomicznej. Inwestycje Hampton by Hilton - Warsaw i Gdańsk Airport mają już nowe kierownictwo. Obiektem konferencyjnym w stolicy zajmie się Aldona Dumała a hotelem w Gdańsku pokieruje Marta Siudak.Menadżerki pełnią jednocześnie funkcję zastępcy dyrektora hotelu.

Pierwsza z Pań swoją karierę w hotelarstwie zaczynała od podstaw, pracując początkowo jako recepcjonistka w Gromadzie Centrum, a następnie w hotelu Novotel Warszawa Airport. Następnie związała się z siecią DeSilva gdzie pracowała między innymi jako specjalista ds. sprzedaży, a potem jako koordynator ds. sprzedaży. Obecnie Aldona Dumała bierze aktywny udział w przygotowaniach do uruchomienia hotelu Hampton by Hilton w Warszawie przy ulicy 17 Stycznia.

Nieco inaczej wyglądała ścieżka zawodowa Marty Siudak. Doświadczenia nabierała na stanowisku konsultanta biznesowego w Polsko – Szwedzkiej Izbie Gospodarczej w Gdańsku, gdzie realizowała zlecenia i projekty dla firm szwedzkich. Przygodę z hotelarstwem rozpoczęła w sieci Orbis. Karierę w hotelarstwie zaczynałą w hotelu Novotel Gdańsk Centrum, pracując jako specjalista ds. marketingu, a następnie kierownik ds. sprzedaży. Obecnie Marta Siudak udziela się w pracach dla spółki Port- Hotel

Spółka inwestuje nie tylko w obiekty segmentu ekonomicznego, obecnie jest również współinwestorem i operatorem ukorowanego pięcioma gwiazdkami hotelu Renaissance na lotnisku Chopina. Jednocześnie działając w zgodzie ze Strategią Rozwoju, Spółka prowadzi analizy i prace w celu pozyskania nowych projektów inwestycyjnych w kolejnych latach.


*** O spółce Port-Hotel Spółka została założona w 1998 roku przez Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”, będące właścicielem 100% udziaałów Spółki. Port-Hotel jest właścicielem i zarządza hotelem Courtyard by Marriott na Lotnisku Chopina w Warszawie, obiektem wielokrotnie wyróżnianym i nagradzanym. Celem działalności Spółki jest realizacja projektów hotelowych oraz zarządzanie hotelami ze szczególnym uwzględnieniem lokalizacji przy regionalnych portach lotniczych oraz w centrach miast.

W 2011 roku Port-Hotel zawarł dwie umowy dzierżawy i dwie umowy franczyzy, na podstawie których realizuje dwa projekty hotelowe: Hampton by Hilton w Warszawie oraz Hampton by Hilton w Gdańsku (otwarcie w 2013 roku). Port-Hotel jest współinwestorem i będzie dzierżawcą 5-gwiazdkowego hotelu Renaissance na Lotnisku Chopina.

INFORMACJA PRASOWA