Harleyem z Best Western do Rzymu

Harleyem z Best Western do Rzymu
Rozpoczęta w 2006 r. współpraca między Best Western a firmą Harley-Davidson rozszerza się z Ameryki Północnej na cały świat. W związku ze 110. rocznicą powstania legendarnego producenta motocykli sieć przygotowała specjalną ofertę dla fanów marki również w Polsce. To ostatni dzwonek, aby wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest wyjątkowy wyjazd na „HD Experience” w Rzymie.

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy opisać swoją ulubioną historię związaną z Harleyem i wysłać do 25 maja na adres mailowy: [email protected]. Dwóch zwycięzców otrzyma główną nagrodę: opłaconą wycieczkę na imprezę „HD Experience” w Rzymie, która jest kulminacyjnym punktem obchodów 110. rocznicy firmy Harley-Davidson. Nagroda zawiera również trzy noclegi w standardowym pokoju w hotelach Best Western w Rzymie, kartę podarunkową Visa Gift Card na kwotę 500 EURO na pokrycie kosztów związanych z podróżą oraz kartę podarunkową Harley-Davidson Gift Card na kwotę 300 EURO na zakupy w firmowych sklepach marki.

W dniach 13-16 czerwca 2013 w Wiecznym Mieście w ramach „HD Experience” otwarte zostaną dwie wioski dla motocyklistów „Foro Italico Village” na Stadio Olimpico i Harley Village w Porcie Ostia. Odbędzie się również wielka parada legendarnych maszyn z Port Ostia do centrum Rzymu, uroczysta msza w Bazylice w Watykanie, wiele koncertów i imprez towarzyszących, a przede wszystkim zjazd fanów Harley-Davidsona z całego Świata!

Rozszerzone na resztę świata partnerstwo między Best Western a Harley-Davidson wprowadzi do hoteli sieci korzyści, które znali do tej pory tylko motocykliści w USA. Jedną z nich jest wyjątkowa oferta promocyjna dla fanów legendarnej marki, należących równocześnie do klubu Harley-Davidson. Mogą oni wykupić pobyt w hotelach sieci w Finlandii, Łotwie, Litwie i Polsce z 10% zniżką od najlepszej dostępnej ceny! Wystarczy zarezerwować nocleg online po stawkach Harley-Davidson lub zadzwonić na bezpłatną infolinię i poinformować, że jest się członkiem klubu.

- W USA współpraca między Best Western a Harley-Davidson skutecznie rozwija się już od siedmiu lat. Uznaliśmy, że idealną okazją na rozszerzenie jej również na Polskę jest 110. rocznica istnienia naszej firmy, którą właśnie obchodzimy - mówi Marcin Posłuszny, Regionalny Menadżer ds. Sprzedaży i Marketingu Harley-Davidson CEE w Polsce. - Best Western i Harley-Davidson łączy wiele dróg na całym świecie. Niezwykle się cieszymy, że także polscy fani naszych motocykli skorzystają na udogodnianiach, które czekają na nich w hotelach należących do sieci – dodaje Marcin Posłuszny.

W hotelach Best Western miłośnicy wszystkich jednośladów mogą liczyć na ciepły prysznic i spokojny nocleg. Zapewnia to wydawany przez sieć paszport motocyklisty. Gwarantuje on 15-procentowy rabat na najlepszą cenę dnia, w którą dodatkowo wliczone jest śniadanie i parking. Paszport otrzymuje się po wysłaniu swych danych kontaktowych na adres mailowy [email protected]. Specjalna oferta dla motocyklistów ważna jest do końca września.

***
O sieci Best Western
Best Western to największa na świecie rodzina hotelowa, do której należy obecnie ponad 4 000 hoteli w ponad 100* krajach na całym świecie. Działają one pod trzema markami: BEST WESTERN, BEST WESTERN PLUS oraz BEST WESTERN PREMIER. To, co łączy obiekty Best Western to jakość i standard obsługi klientów, wspólny system rezerwacyjny oraz programy sprzedażowo – marketingowe. Wszystkie hotele należące do sieci są niezależnie zarządzane i stanowią własność prywatnych inwestorów. Każdego dnia goszczą łącznie setki tysięcy gości. BW Hotels Osuuskunta, określany też jako Best Western Hotels Finland, Baltic States and Poland, jest siedzibą biura reprezentującego sieć Best Western w Finlandii, krajach bałtyckich oraz w Polsce.

* Liczby podane są w przybliżeniu i mogą ulegać zmianom.


INFORMACJA PRASOWA