Hampton by Hilton wkrótce w Jeleniej Górze

Hampton by Hilton wkrótce w Jeleniej Górze

Jeszcze w tym roku w Jeleniej Górze zostanie otwarty trzypiętrowy obiekt konferencyjny oferujący klientom 118 pokoi. Powiększy on sieć Hampton Hilton, jak również dołączy do 17 hoteli Hilton Wordwide na terenie Polski. Umowę franczyzową podpisano 6 marca br. w Warszawie.

Hampton by Hilton Jelenia Góra będzie oddalony zaledwie o parę kroków od malowniczego Starego Miasta, a w jego ofercie goście znajdą typowe dla marki udogodnienia jak np. ciepłe śniadanie wliczone w cenę noclegu. Firma prowadzi obecnie projekt rewitalizacji istniejącego centrum handlowego i przekształcenia go w obiekt wielofunkcyjny, którego częścią będzie także wspomniany hotel Hampton by Hilton. Obiekt jest własnością spółki Ariadne Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie.

Hampton by Hilton Jelenia Góra będzie naszym pierwszym markowym hotelem w tym mieście. Goście, którzy odwiedzą obiekt, będą mieli wyjątkową okazję zwiedzić to historyczne miasto lub wyruszyć do pobliskich Karkonoszy, które oferują jedne z najlepszych obiektów narciarskich w Polsce. Wyczekujemy już przyszłych gości oferując najlepszą obsługę, z której znana jest sieć” ― powiedział Phil Cordell dyrektor ds. wyspecjalizowanej obsługi i manager marki Hampton.

Hilton Worldwide planuje w tym roku otwarcie w Polsce sześciu kolejnych obiektów konferencyjnych m.in. hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw Conference Centre & Spa i Hilton Garden Inn Krakow Airport.INFORMACJA PRASOWA