Hampton by Hilton Warsaw Mokotów już niebawem przyjmie pierwszych Gości!

Hampton by Hilton Warsaw Mokotów już niebawem przyjmie pierwszych Gości!

Już wkrótce, na przełomie maja i czerwca zostanie otwarty Hotel Hampton by Hilton Warsaw Mokotów. Nowy obiekt  światowej marki zlokalizowany jest w samym sercu biurowej części Mokotowa i jako pierwszy obiekt w Warszawie pod szyldem Hampton zaoferuje innowacyjną usługę Digital Key.

Nowoczesny budynek zlokalizowany jest przy ulicy Postępu 7,  w pobliżu znajdują się biura i centrale międzynarodowych korporacji. Od lotniska im. Fryderyka Chopina dzieli go zaledwie 5 minut jazdy samochodem, a świetna lokalizacja pozwala na wygodną i szybką komunikację z centrum miasta.

W ośmiokondygnacyjnym budynku znajdować się będzie  aż 163 pokoje, oprócz tego  na terenie budynku znajdować się będzie również restauracja, lobby wraz z częścią typu business lounge, bar i snack bar, centrum fitness oraz zewnętrzny taras letni. Hotel Hampton by Hilton Warsaw Mokotów wyróżniać się będzie nowoczesnym i oryginalnym designem, oraz bogatą ofertą obejmującą dostępność w pełni wyposażonych sal konferencyjnych. Do  dyspozycji Gości będzie aż  67 miejsc parkingowych, w tym 54 miejsca w podziemiu hotelu, oraz 8 miejsc parkingowych dla rowerów.

Goście hotelowi będą mogli  korzystać z innowacyjnego rozwiązania Digital Key, dzięki któremu będą mogli dostać się do pokoju za pomocą swojego telefonu lub smartwatcha.

Na klientów biznesowych czekać będą komfortowe miejsca typu business lounge dedykowane spotkaniom służbowym, bezpłatny, bezprzewodowy internet na terenie całego obiektu, trzy przestronne i nowoczesne sale konferencyjne, a także dostęp do urządzeń takich jak drukarki i fax.

Do dyspozycji gości Organizatorów będą trzy w pełni wyposażone sale konferencyjne o powierzchni od 23 metrów kwadratowych do 43 metrów kwadratowych. Przestrzeń konferencyjna zostanie wyposażona zgodnie z najwyższymi standardami, w salach znajdować się będą projektory oraz ekrany. Jasne i przestronne pomieszczenia będą kwintesencją stylu i elegancji. Niewątpliwym atutem zaplecza konferencyjnego w Hotelu  Hampton by Hilton Warsaw Mokotów będzie stały dostęp do dziennego światła, które z całą pewnością umili wszystkim uczestnikom długie godziny spędzone na szkoleniu czy konferencji.


Restauracyjne menu zostało przygotowane w zgodzie z najwyższymi standardami międzynarodowymi sieci – w propozycjach znakomite dania kuchni polskiej i europejskiej, a oferta będzie miała charakter sezonowy.

Dyrektorem Generalnym Hampton by Hilton Warsaw Mokotów został Łukasz Pakuła, a stanowisko Dyrektora Sprzedaży objęła Anna Dos Santos. Hotel będzie zatrudniał około 35 osób.

Sieć Hilton Worldwide posiada obecnie 16 hoteli w Polsce. Siedem z nich działa w ramach marki Hampton by Hilton. Wkrótce ich baza powiększy się o trzy kolejne. Oprócz hotelu na warszawskim Mokotowie otwarte zostaną obiekty Hampton w Gdańsku oraz Oświęcimiu.

INFORMACJA PRASOWA