Grupa Hotelowa MOLO z nowym prezesem

Grupa Hotelowa MOLO z nowym prezesem
Robert Fabiański objął funkcję prezesa zarządu Molo Spółki z.o.o., do której należy Grupa Hotelowa MOLO. Zastąpił na tym stanowisku Macieja Federowicza, który zakończył pracę w styczniu 2012 roku.

Do obowiązków Roberta Fabiańskiego należy zarządzanie spółką, która posiada obecnie cztery jednostki hotelowe wchodzące w skład Grupy MOLO, a mianowicie: Hotel MAGELLAN*** w Bronisławowie, Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO w Smardzewicach, Hostel MOLO w Łodzi oraz Ośrodek Wypoczynkowy - Polańczyk w województwie podkarpackim.

W ramach piastowanej funkcji jest odpowiedzialny za całokształt funkcjonowania złożonej organizacji, a w szczególności za osiąganie przez Grupę MOLO założonych w planie finansowym wyników ekonomicznych.
- Zarządzanie tak liczebną i złożoną organizacją to niewątpliwie ogromne wyzwanie zawodowe - mówi Robert Fabiański i podkreśla: - Moim celem jest uwypuklenie walorów i atrakcyjności wszystkich obiektów należących do Grupy Molo oraz wzmocnienie ich pozycji na rynku hotelarstwa w Polsce.

Robert Fabiański jest doświadczonym managerem z wieloletnią praktyką w zarządzaniu złożonymi strukturami organizacyjnymi. Zanim rozpoczął pracę w Grupie Molo piastował wysokie stanowiska managerskie w zarządach i radach nadzorczych spółek kapitałowych. Pracował między innymi w strukturach giełdowej grupy kapitałowej COMPLEX SA zarządzając grupą spółek. Obecny prezes MOLO ma również praktykę w pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym, co niewątpliwie przyda się przy realizacji stawianych przed nim zadań.

W latach 2009-2011 był dyrektorem zarządzającym największej polskiej sieci franczyzowej - Da Grasso odnosząc wraz z nią wymierne sukcesy organizacyjno-ekonomiczne. Był współautorem opracowywania strategii rozwoju sieci, kreował polityką firmy wobec franczyzobiorców sieci Da Grasso oraz współtworzył jej wizerunek na zewnątrz. Był uczestnikiem obrad „okrągłego stołu” polskiej gastronomii. Przez ostatni rok pełnił obowiązki dyrektora Logistyki Spółki Cezex Sp. z o.o.

Doświadczenie Roberta Fabiańskiego poparte jest gruntowną wiedzą zdobytą w trakcie studiów i kariery akademickiej. Nowy prezes Grupy MOLO jest absolwentem i doktorantem Wydziału Organizacji i Zarządzania na Politechnice Łódzkiej. Prywatnie jest zapalonym narciarzem i miłośnikiem jazdy konnej oraz piłki nożnej.INFORMACJA PRASOWA

***

Informacje o Grupie Molo:
Grupa Molo od 10 lat tworzy w Polsce sieć obiektów biznesowych i wypoczynkowych. Zajmuje się świadczeniem usług hotelarskich, konferencyjnych, a także Spa & Wellness. W skład grupy wchodzą cztery obiekty położne w centralnej i południowej Polsce:
- Hotel MAGELLAN*** - Bronisławów - centralna Polska, nad Zalewem Sulejowskim
- Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO - Smardzewice - centralna Polska, nad Zalewem Sulejowskim
- Hostel MOLO - Łódź
- MOLO - Ośrodek Wypoczynkowy -Polańczyk - województwo podkarpackie, nad Jeziorem Solińskim
Lokalizacje i różnorodność obiektów gwarantują kompleksowość i dostępność oferowanych usług.
Więcej informacji na www.grupamolo.pl