Grupa Hoteli WAM uruchomi biuro turystyczne

Grupa Hoteli WAM uruchomi biuro turystyczne
Grupa Hoteli WAM uruchomi wkrótce biuro turystyczne GHW Travel. Siedziba biura mieścić się będzie w Krakowie, niedaleko Wawelu. Firma ma zajmować się m.in. sprzedażą wycieczek dla uczniów. W skład Grupy Hoteli WAM wchodzi 18 obiektów hotelowych.

Póki co nie dopełniono jeszcze wszystkich formalności związanych z otwarciem biura, jednak jest to tylko kwestia czasu. Firma planuje na początku prowadzić działalność na terenie Polski, ale w przyszłości ma zamiar rozszerzyć ją poza granice kraju.

Biuro będzie oferowało przede wszystkim wycieczki po najciekawszych zakątkach Polski. Planowane są także m.in. organizacje wycieczek dla uczniów, tzw. zielonych szkół, a także wyjazdów integracyjnych dla firm.

Grupa Hoteli WAM obecna jest w 16 miastach w Polsce, gdzie pod tą marką funkcjonuje 18 obiektów. Dwa obiekty znajdują się w Warszawie i Szczecinie oraz po jednym w Gdyni, Helu, Lublinie, Łodzi, Malborku, Olsztynie, Poznaniu, Radomiu, Rzeszowie, Suchej, Toruniu, Wejherowie i Wrocławiu. Wachlarz obiektów rozciąga się od obiektów hotelowych klasy turystycznej, przez hotele jednogwiazdkowe, dwugwiazdkowe i trzygwiazdkowe. W niektórych obiektach znaleźć można centra konferencyjne

Grupa Hoteli WAM jest dwukrotnym laureatem konkursu Firma Bliska Środowisku, organizowanego przez Europejskie Forum Odpowiedzialności Ekologicznej, pod honorowym patronatem Ministra Środowiska.

Źródło: horecanet.pl