Good morning: Future! Konferencja Dyrektorów Hoteli i Obiektów Konferencyjnych.

Good morning: Future! Konferencja Dyrektorów Hoteli i Obiektów Konferencyjnych.
Niebawem rusza prestiżowe spotkanie profesjonalistów zarządzających obiektami hotelowymi i konferencyjnymi Good morning: Future! W jednym miejscu spotkają się eksperci marketingu i specjaliści w organizacji wydarzeń firmowych, po to, by wspólnie opracować innowacyjne drogi rozwoju rynku. Tematem przewodnim spotkania będą nowoczesne technologie i metody na użytek branży.

Podczas Good morning: Future! uczestnicy będą rozmawiać, o tym jak połączyć prestiż, nowoczesne technologie, ekologiczne rozwiązania i efektywne zarządzanie obiektem, czyli jak pozyskać i utrzymać klientów biznesowych w obliczu stale rosnących oczekiwań rynku.

Uczestnictwo w konferencji obejmuje, indywidualne spotkania z prelegentami, ekspertami i sponsorami wydarzenia, materiały szkoleniowe w tym pracę prof. Andrzeja Bliklego „Doktryna jakości”, dedykowaną aplikację mobilną, która umożliwia m.in. ściąganie dodatkowych materiałów oraz udział w wieńczącej spotkanie uroczystej gali z występem Katarzyny Piaseckiej. Po zakończeniu spotkania goście otrzymają podpisany przez prelegentów certyfikat uczestnictwa.

Termin i szczegóły spotkania poznamy niebawem. Jednak już dziś można zgłaszać chęć udziału, wypełniając formularz dostępny pod adresem www.gmfuture.pl. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Patronem Good Morning: Future ! jest serwis SaleBiznesowe.pl

INFORMACJA PRASOWA