Gheorghe Marian Cristescu jednym z 10 Hotelarzy Dekady

Gheorghe Marian Cristescu jednym z 10 Hotelarzy Dekady

Na wczorajszym wydarzeniu organizowanym przez miesięcznik "Hotelarz" miało miejsce uroczyste wręczenie Nagród dla Dziesięciu Hotelarzy Dziesięciolecia - II Dekady XXI wieku. W tym zaszczytnym gronie znalazł się Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

Hotel Trends Poland & CEE to jedno z ważniejszych wydarzeń branży hotelarskiej w tym rejonie Europy, stąd nagrody przyznawane podczas tej imprezy są prestiżowe i doceniane nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Nagrodzone osoby wyróżniły się sukcesami i aktywnymi działaniami w branży, które wpłynęły na jakość polskiego hotelarstwa. Ostatnia dekada była bardzo zmienna, ale też bardzo owocna. To 10 lat, podczas których branża hotelarska w Polsce dynamicznie się rozwijała. Były lepsze czasy, jak rekordowe lata 2018/2019, jak i gorsze czasy, jak pandemia koronowirusa i długotrwały lockdown. 

„Ten rozwój miał swoich liderów – postacie, które wywarły największy wpływ na polskie hotelarstwo poprzez swoją wizję, profesjonalizm, wprowadzanie nowatorskich rozwiązań, a także zaangażowanie na rzecz środowiska hotelarskiego. To m.in. szefowie firm hotelarskich (nie tylko Polacy), odnoszących największe sukcesy, którzy zbudowali największe portfolia” – czytamy w opisie, dotyczącym przyznania nagrody dla Dziesięciu Hotelarzy Dziesięciolecia.  

Wśród 10 Hotelarzy Dekady znalazł się Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego, który z hotelarstwem związany jest już od 25 lat. Swoje doświadczenie zdobywał w rozmaitych hotelach i w różnych międzynarodowych sieciach hotelarskich. 

Warto dodać, że Gheorghe przez "Hotelarza" był już nagradzany kilka razy - w 2012, 2018 i 2020 roku otrzymał nagrodę specjalną „Człowiek Roku”. 

– "Dziękuję redakcji „Hotelarza” za docenienie mojej pracy, którą mam przyjemność dzielić z tak wspaniałymi ludźmi. Tę nagrodę traktuję jako wyróżnienie nie tylko dla mnie, ale także dla wszystkich, z którymi miałem zaszczyt współpracować przez ostatnią dekadę, zarówno w Accor Hotels, jak również w Best Westren, gdzie pełniłem funkcję Dyrektora na Polskę i Kraje Bałtyckie. Ta nagroda  to także uznanie dla wysiłku i osiągnięć wszystkich pracowników Polskiego Holdingu Hotelowego, z którymi od ponad pięciu lat intensywnie pracuję na rzecz polskiego hotelarstwa" – podkreślił Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego – "To zaszczytne wyróżnienie stanowi dla mnie motywację do jeszcze intensywniejszej pracy, abyśmy mogli wspólnie – razem z zespołem PHH, realizować kolejne projekty, które w tej niełatwej, pandemicznej rzeczywistości, są dla naszej branży jeszcze większym wyzwaniem". 

Gratulujemy panu Gheorghe'owi i pozostałym laureatom. Życzymy kolejnej udanej dekady!

INFORMACJA PRASOWA