Gdzie obejrzeć EURO 2020? W Nobu Hotel Warsaw!

Gdzie obejrzeć EURO 2020? W Nobu Hotel Warsaw!

Nobu Hotel Warsaw nie zapomniał o zbliżających się Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej (EURO 2020) i przygotował dla wszystkich fanów tej dyscypliny specjalne oferty. Warszawski hotel wraz z szefem kuchni Yannickiem Lohou będą wspierać naszą drużynę narodową (Francuz, który kibicuje Polakom? To możliwe w Nobu!).

Warszawski hotel daje swoim gościom 3 OFERTY DO WYBORU

Specjalnie wydzielona sala dla kibiców

Goście, którzy planują oglądać piłkarskie rozgrywki, zajadając się jednocześnie pysznymi daniami według receptur szefa Nobu, będą mogli usiąść w specjalnie przygotowanej, wydzielonej sali dla kibiców. Należy zarezerwować wcześniej stolik, bo liczba miejsc jest ograniczona. Goście będą mogli podczas oglądania meczu zamawiać dania a'la carte z głównego menu. 

Prywatna sala

Dwie pozostałe opcje są dla osób ceniących sobie prywatność i chcących zachować jeszcze większy dystans. Nobu Hotel Warsaw bowiem udostępnia także prywatne sale, w których będzie można obejrzeć piłkarskie rozgrywki. W takich prywatnych salach goście otrzymują wcześniej ustalone w postaci Set Menu lub Menu Restauracyjnego przekąski Shuko oraz napoje. Rezerwacja takiej sali jest ważna przez cały czas trwania meczu. Można ją ewentualnie przedłużyć za dodatkową opłatą, która jest w bardzo promocyjnej cenie. Taką opcję hotel oferuje max. 10 osobom podczas jednego meczu.

Luksusowy apartament z kolacją i alkoholem

Trzecia opcja spodoba się szczególnie osobom nie mieszkającym w Warszawie, którzy chcieliby obejrzeć mecz podczas swojej podróży biznesowej lub turystycznej. Oferta ta obejmuje wynajęcie apartamentu Nobu Suite na wyłączność, zestaw sushi (25 kawałków na osobę), a także japońskie piwo i sake bez limitu przez 2 godziny, czyli czas trwania meczu. Apartament Nobu Suite wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny, na który składa się 98-calowy telewizor i najwyższej jakości zestaw kina domowego. Z takiej oferty również może skorzystać maksymalnie 10 osób podczas jednego meczu.

Nobu Warsaw Hotel polecamy również nie tylko na przeżywanie sportowych emocji. Hotel wraz z restauracją w ubiegłym miesiącu wznowiły swoją działaność i przygotowały dla swoich gości wiele nowych atrakcji, np. zadaszone parasolami ogródki w dwóch lokalizacjach. Jeden z nich jest od strony ulicy Koszykowej. 

INFORMACJA PRASOWA