Gdańsk zaprasza na energetyczne śniadanie technologiczne!

Gdańsk zaprasza na energetyczne śniadanie technologiczne!
Gdańsk Convention Bureau zaprasza na kolejne szkolenie z cyklu "Trójmiejskiej Akademii Organziatora Spotkań Biznesowych - "Technology Powered Breakfast", które odbędzie się 20 czerwca w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku.

W spotkaniu, skierowanym do trójmiejskiej i ogólnopolskiej branży turystycznej i eventowej, udział weźmie trzech zagranicznych prelegentów - profesjonalistów z zakresu wykorzystywania nowych technologii oraz mediów społecznościowych w przemyśle spotkań. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się m.in. jak sprawić, aby organizowany event został jak najlepiej zapamiętany (grywalizacja, spotkania hybrydowe), poznają siłę, która drzemie w mediach społecznościowych i którą warto (trzeba!) wykorzystać oraz usłyszą, jak ważnym trendem w turystyce biznesowej są aplikacje mobilne (wie o tym Gdańsk Convention Bureau, dlatego podczas szkolenia będzie wykorzystywana aplikacja GCBeVENT).

Osobny panel podczas spotkania poprowadzi Anna Górska, Prezes Zarządu Gdańsk Convention Bureau/GOT. Jego tematem przewodnim będą nowe trendy w turystyce biznesowej dotyczące m.in. wykorzystania nowych technologii, tzw. storytelling, generacji "L" i jej potrzeb, jak również innowacyjnych sal konferencyjnych i wielu innych.

Program spotkania:

8:30 - 9:00 Rejestracja uczestników

9:00 - 10:00 Shuli Golovinsky, CEO Newtonstrand"Innovative ways to generate new revenue"
(case studies efektywnego wykorzystywania nowych technologii i mediów społecznościowych)

10:00 - 11:00 Adi Ben Nesher, Content Architect, Event Skills"Meetings and events technologies"
(jak urozmaicić event - wykorzystanie grywalizacji, wirtualnych prezentacji, organizacja spotkań hybrydowych)

11:00 - 12:00 Carsten Pleiser, Sales Director EMEA, Etouches"The Future of event technology"
(przyszłość wykorzystania technologii, w tym aplikacji mobilnych podczas eventów)

12:00 - 13:00 Anna Górska, Prezes Zarządu GOT/GCB"Nowe trendy w turystyce z uwzględnieniem przemysłu spotkań"
(na czym polega skuteczna komunikacja, czym jest questing, multitasking, FOMO i JOMO, dlaczego "kuszenie" jest trendy)

Szkolenie odbędzie się w języku angielskim.
Spotkanie jest bezpłatne dla Członków Gdańskiej Organizacji Turystycznej / Gdańsk Convention Bureau. Dla pozostałych chętnych koszt udziału wynosi 99zł netto.
O GDANSK CONVENTION BUREAU:
Gdańsk Convention Bureau (GCB) zostało powołane w 2005 roku jako miejskie biuro kongresów. Jest częścią Gdańskiej Organizacji Turystycznej, stowarzyszenia, które zrzesza ponad 110 członków. Miasto Gdańsk jest strategicznym Partnerem. Na mocy porozumienia z Polską Regionalną Organizacją Turystyczną (PROT) GCB jest odpowiedzialne za promocję turystyki biznesowej. Od 2007 GCB jest pełnoprawnym członkiem ICCA - największego stowarzyszenia w branży. Głównym zadaniem Gdańsk Convention Bureau jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w naszym regionie. INFORMACJA PRASOWA