Gdańsk na targach IMEX 2013

Gdańsk na targach IMEX 2013
Po raz kolejny Gdańsk i Region będą promowane podczas jednych z największych targów turystyki biznesowej w Europie - IMEX 2013 we Frankfurcie.

Międzynarodowe targi podróży motywacyjnych, spotkań i imprez IMEX, których tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 21-23 maja, to znakomita okazją, aby wypromować Gdańsk i Region jako atrakcyjną destynację turystyki biznesowej i zachęcić korporacje oraz stowarzyszenia do zorganizowania właśnie w Gdańsku kolejnej konferencji, kongresu czy szkolenia. Przedstawiciele Gdańsk Convention Bureau / Gdańskiej Organizacji Turystycznej dołożą wszelkich starań, aby stoisko F380 Gdańska i Regionu było jednym z najbardziej obleganych!

Tym razem Gdańsk połączył siły z Gdynią. Partnerem Gdańsk Convention Bureau podczas targów będzie Hala Widowiskowo-Sportowa Gdynia, laureat m.in. tegorocznego konkursu MP Power Awards za najlepszy obiekt wielofunkcyjny.

W poprzedniej edycji IMEX w roku 2012 wzięło udział 3500 wystawców z 157 krajów, reprezentujących krajowe i regionalne biura turystyczne, największe grupy hotelowe, linie lotnicze, convention bureaux, usługodawców, stowarzyszenia, korporacje i itp. Organizatorzy przewidują, że tegoroczny event będzie się cieszył jeszcze większym zainteresowaniem.

Podobnie, jak w latach ubiegłych Gdańsk Convention Bureau przygotowało szereg atrakcji dla wszystkich odwiedzających stanowisko Gdańska i Regionu, w tym m.in. degustację polskich słodyczy podczas Happy Hour (wtorek 21 maja, godzina 15:00) oraz ..... aby się przekonać zapraszamy do odwiedzenia stanowiska F380 Gdańska i Regionu podczas targów IMEX 2013 we Frankfurcie!O GDANSK CONVENTION BUREAU:
Gdańsk Convention Bureau (GCB) zostało powołane w 2005 roku jako miejskie biuro kongresów. Jest częścią Gdańskiej Organizacji Turystycznej, stowarzyszenia, które zrzesza ponad 110 członków. Miasto Gdańsk jest strategicznym Partnerem. Na mocy porozumienia z Polską Regionalną Organizacją Turystyczną (PROT) GCB jest odpowiedzialne za promocję turystyki biznesowej. Od 2007 GCB jest pełnoprawnym członkiem ICCA - największego stowarzyszenia w branży. Głównym zadaniem Gdańsk Convention Bureau jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w naszym regionie.


INFORMACJA PRASOWA