Gdańsk i Region po raz kolejny na największych targach turystyki biznesowej!

Gdańsk i Region po raz kolejny na największych targach turystyki biznesowej!
W dn. 22-24 maja 2012 r. we Frankfurcie odbędą się targi IMEX - The worldwide exhibition for incentive travel, Meetings and Events. Targi IMEX przeznaczone są wyłącznie dla branżowców z sektora przemysłu spotkań tj. profesjonalnych organizatorów kongresów i konferencji, centrów konferencyjnych, miejskich i regionalnych Convention Bureaux, narodowych organizacji turystycznych, przewoźników, hotelarzy, profesjonalnych organizatorów imprez motywacyjnych. Należą one do najważniejszych i największych wydarzeń targowych z zakresu przemysłu spotkań w Europie i na świecie. Głównymi kupującymi oferty podczas targów IMEX są Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Włochy, Belgia oraz Azja i Australia.

Organizatorzy targów IMEX oferują znany i dobrze funkcjonujący Program Hosted Buyers, zapewniając wszystkim wystawcom indywidualne grafiki spotkań. W 2011 r. w targach IMEX wzięło udział 3 500 wystawców z ponad 150 krajów w tym 3 887 hosted buyers z 68 państw. Gdańsk Convention Bureau konsekwentnie realizuje politykę promocji Gdańska i Regionu, poprzez konkretne produkty turystyczne, oferty związane z wyróżnikami regionu: Solidarnością, Bursztynem, Morzem i Zamkami Gotyckimi (turystyką aktywną). W tym roku stoisko wystawiennicze Gdańska i Regionu będzie nawiązywało do "Solidarity & Freedom" - otwartości Miasta i mieszkańców Grodu nad Motławą na nowe idee, pomysły, innowacje.

Partnerami GCB w trakcie tegorocznych targów są AmberExpo oraz Maestro Meetings and Incentives Sp. z o.o. Będzie to już 10 edycja targów i z tej okazji organizatorzy przygotowali wiele dodatkowych atrakcji zarówno o dla wystawców jak i odwiedzających.

Zapraszamy! Odwiedź nas na stoisku nr F380