Gdańsk Convention Bureau wraz z Partnerami bierze udział w ICCA Silent Auction!

Gdańsk Convention Bureau wraz z Partnerami bierze udział w ICCA Silent Auction!
W tym roku Gdańsk Convention Bureau (GCB) ponownie uczestniczy w aukcji charytatywnej pod nazwą ICCA Silent Auction. Aukcja polega na fundowaniu nagród, które są poddane licytacji, kończącej się podczas Kongresu ICCA - the International Congress and Convention Association. W tym roku kongres odbędzie się w Niemczech, w Lipsku w dniach 22-26.10.2011.

W ramach Silent Auction licytowane będą różnego rodzaju nagrody - m.in. vouchery do hoteli, bilety lotnicze, wstępy do restauracji, wycieczki, kursy gry w golfa, pakiety SPA itp. Nagrody są również szczególnie eksponowane podczas całego kongresu. Daje to niepowtarzalną możliwość Promocji.

Dochód z licytacji, jak co roku zostanie przeznaczony na ICCA Fundusz Edukacyjny, w ramach którego organizowane jest m.in. szkolenie Forum dla Młodych Profesjonalistów, które odbywa przed targami Turystyki biznesowej EIBTM w Barcelonie. W ubiegłym roku, jako jedyna Polka udział w Forum wzięła Marta Wiśniewska z Gdańsk Convention Bureau.

Uczestnicy kongresu ICCA mogą już od połowy sierpnia przeglądać zaproponowane nagrody online na oficjalnej stronie ICCA. Licytacja będzie kontynuowana on-site podczas całego kongresu. GCB wspólnie z członkami Gdańskiej Organizacji Turystycznej (GOT), ufundowało 2 nagrody. Są to pobyty: weekendowy w Hotelu Dwór Oliwski oraz jednodniowy pobyt w Hotelu Gdańsk połączony z kolacją w Browarni oraz Spa. Do każdej nagrody GCB dołącza Kartę Turysty (72h).

Serdecznie dziękujemy fundatorom nagród!

INFORMACJA PRASOWA