Gastro-Hotel zaprasza do Karpacza

Gastro-Hotel zaprasza do Karpacza
Już 22 października w Karpaczu rusza kolejna edycja targów Gastro-Hotel. Znakomita okazja do spotkań B2B dla przedstawicieli branży hotelarskiej. Gośćmi specjalnymi targów będą m.in. mistrz kuchni Jerzy Pasikowski i profesor sztuki kulinarnej Daniel Luttringer.

To już 22 spotkanie z cyklu Gastro-Hotel dla przedstawicieli branży m.in. managerów, pokojowych, kelnerów, kierowników sal oraz kucharzy. Oprócz zdobycia cennej wiedzy o najnowszych trendach i technologiach uczestnicy mają okazje do spotkań brokerskich i networkingu z potencjalnymi partnerami.

I tym razem spotkanie obfitować będzie w szereg niespodzianek. Wśród atrakcji nie zabraknie specjalistycznego pokazu mistrza kuchni Jerzego Pasikowskiego (na zdjęciu). Ponadto jednym z głównych punktów w programie targów będzie wykład poprowadzony przez profesora sztuki kulinarnej z Międzynarodowej Szkoły Hotelarstwa w Szwajcarii "Les Roches" - Daniela Luttringera.

Targi Gastro-Hotel ruszają 22 października w Hali Sportowej przy Liceum na ul. Gimnazjalnej 6a w Karpaczu. Trzy dni targowe to seria pokazów, szkoleń i warsztatów zakończonych ciekawymi konkursami.

Szczegóły dotyczące programu dostepne na www.gastro-hotel.pl

INFORMACJA PRASOWA