Gala otwarcia Belmonte Hotel Krynica Zdrój!

Gala otwarcia Belmonte Hotel Krynica Zdrój!

20 października odbyła się uroczysta gala otwarcia hotelu Belmonte, pierwszego pięciogwiazdkowego hotelu w Krynicy-Zdroju. Wieczór Koneserów Życia – takie hasło przyświecało wszystkim zaproszonym Gościom, którzy tego wieczoru mogli doświadczyć wyjątkowej filozofii Belmonte Hotel.

W wydarzeniu wzięły udział osoby, które miały największy wpływ na realizacje tego wyjątkowego projektu. Galę poprowadził niezastąpiony Maciej Orłoś, nadając jej wyjątkowego charakteru. Podczas wieczoru goście mogli delektować się wyjątkowym koncertem w wykonaniu Magdaleny Andres z bandem - Tribute to Amy Winehouse, a następnie bawić się do rana także przy muzyce DJ'a. Szef Kuchni Mirosław Jabłoński specjalnie na ten wieczór wykreował autorską kolację inspirowaną kuchnią górską regionu. Na stacjach live cooking Goście mieli okazję zasmakować tatara, mięs, a także jesiennych przysmaków Krynicy-Zdrój, czyli rydzów smażonych na maśle.

'Hotel to tylko mury, bez ludzi byłby jedynie budynkiem', w takich słowach prezes Belmonte Paweł Ryszkiewicz podsumował pracę zespołu hotelowego, który już od kilku miesięcy tworzy wyjątkową atmosferę tego miejsca. Paweł Ryszkiewicz w swoim wystąpieniu podziękował osobom realizującym inwestycje, a także zdradził dalsze plany inwestycyjne spółki, prezentując projekt Vela Resort - inwestycji, która właśnie rozpoczyna się w Ustroniu Morskim.

Belmonte Hotel ***** Krynica Zdrój został otwarty w maju tego roku. Hotel posiada 251 pokoi i apartamentów, przestrzeń konferencyjną o wielkości 420m2, Moon SPA z 9 gabinetami, restaurację i bar oraz zaplecze atrakcji dodatkowych ukierunkowanych zarówno na rodziny z dziećmi, jak i dorosłych. Położony u podnóża Góry Krzyżowej, bezpośrednio przy stoku narciarskim, Belmonte jest idealnym wyborem dla osób poszukujących luksusowego wypoczynku w górach. Hotel należy do inwestycyjnej grupy deweloperskiej, która realizuje nieruchomości mieszkaniowe i wypoczynkowe w Warszawie oraz miejscowościach wczasowych.

INFORMACJA PRASOWA