Four Colors z nagrodą dla najlepszej restauracji w Łodzi

Four Colors z nagrodą dla najlepszej restauracji w Łodzi

W tym roku restauracja Four Colors mieszcząca się w hotelu konferencyjnym Double Tree by Hilton w Łodzi ma prawdziwe powody do świętowania. 24 marca podczas uroczystej gali, która miała miejsce w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie została bowiem nagrodzona w plebiscycie "Osobowości i Sukces Roku". Statuetkę w imieniu obiektu odebrał szef kuchni, Rafał Zgajewski.

Uroczystość podczas której Four Colors zostało wyróżnione jako Najlepsza Restauracja w Łodzi miała miejsce 24 marca w obiekcie konferencyjnym Courtyard by Marriot w Warszawie. W wydarzeniu udział wzięło ponad 700 gości, w tym artyści, dziennikarze, sportowcy, politycy, biznesmeni i oczywiście sami nominowani. Najlepszą restaurację w Łodzi reprezentował Rafał Zgajewski, szef kuchni z 20letnim stażem.

- Zwycięstwo w tym plebiscycie to ogromna nobilitacja dla mojej długoletniej pracy, w którą wkładam mnóstwo energii i całe serce. Cieszę się, że przygotowane przeze mnie menu spotkało się z uznaniem jurorskiego podniebienia i poskutkowało takim wyróżnieniem – powiedział Rafał Zgajewski, szef kuchni Restauracji Four Colors.

Four Colors sukces zawdzięcza pracy całego zespołu doświadczonych kucharzy. Załoga swoim gościom serwuje dania międzynarodowe, a karta dań systematycznie ulega sezonowym zmianom co dodatkowo urozmaica ofertę.

INFORMACJA PRASOWA