Forum Menadżerów Służby Zdrowia 2017

Forum Menadżerów Służby Zdrowia 2017
Podczas wydarzenia poruszonych zostanie wiele ciekawych kwestii. Zaproszeni goście rozmawiać będą m.in. o zarządzaniu jakością, elektronicznej dokumentacji medycznej, innowacyjnych rozwiązaniach w zarządzaniu, ochronie przed roszczeniami pacjentów, ochronie wizerunku podmiotu leczniczego. Podczas Forum zgromadzeni Goście będą mogli dowiedzieć się więcej o projekcie unijnym dotyczącym wysokiej dostępności i jakości e-usług publicznych. Poruszona zostanie kwestia dotacji unijnych.

Głównym założeniem Forum jest zwiększenie wiedzy i świadomości osób zarządzających podmiotami leczniczymi w dziedzinach finansowania, marketingu, prawa i ochrony wizerunku. Uczestnictwo w wydarzeniu daje możliwość nie tylko pogłębienia swojej dotychczasowej wiedzy, ale także zdobycie nowych kontaktów biznesowych. Udział gwarantuje wymianę doświadczeń z ekspertami, zdobycie wiedzy ułatwiającej codzienną pracę, umiejętności marketingowych pozwalających na zostanie liderem rynku i poznanie innowacyjnych rozwiązań w podmiotach medycznych.

Swoimi doświadczeniami podzielą się eksperci, którzy na co dzień zajmują się zarządzaniem w branży medycznej i prawem. Przybliżą oni zgromadzonym m.in. sposoby pozyskiwania finansów, zarządzania personelem i placówką medyczną.

Tekst alternatywny


Forum Menadżerów Służby Zdrowia skierowane jest głównie do dyrektorów szpitali i przychodni, kadry zarządzającej prywatnymi centrami medycznymi, menadżerów placówek leczniczych i kierowników oddziałów szpitalnych.

Forum odbędzie się 9 lutego 2017 roku w Hotelu Terminal przy ulicy Rakietowa 33 we Wrocławiu oraz w 2 marca w Poznaniu.

Tekst alternatywny


Warunki udziału:

Wstęp na wydarzenie kosztuje 99 zł netto.os.
Pod numerem 533-163-882 można dokonać rejestracji, a także na stronie internetowej w zakładce dotyczącej wybranego wydarzenia.

Znajdują się tam także informacje dotyczące tematyki spotkań, zapisów oraz pakietów uczestnictwa:
http://mcbkonferencje.pl/konferencje.

Patronat honorowy nad imprezą objął Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych i Pracodawcy RP.

Salebiznesowe.pl objęły to wydarzenie patronatem medialnym.

INFORMACJA PRASOWA