Forum Branży Eventowej 2019 już jutro!

Forum Branży Eventowej 2019 już jutro!

To już jutro! Forum Branży Eventowej startuje o 10 w EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. 23 stycznia teren centrum wystawienniczo-konferencyjnego zamieni się nie tylko w arenę wymiany doświadczeń, ale również w planszę do gry terenowej. Na uczestników Imprezy czeka wiele atrakcji, które sprawią, że ani przez minutę nie będą się nudzić.

Po pierwsze: podczas FBE 2019 odbędzie się gra terenowa, w której uczestnicy będą rozwiązywać zagadki i szukać kolejnych wskazówek. Do wygrania atrakcyjne nagrody. Osoby planujące udział w tej zabawie, powinny udać się do stanowiska Adventure Warsaw, żeby odebrać pakiet startowy w postaci mapy i karty zadań. Przy stanowisku poznają również wszystkie zasady. W tegorocznej edycji gra terenowa otrzymała nazwę "200% normy".

Po drugie: ciekawe konkursy z jeszcze ciekawszymi nagrodami. W konkursie Top Event zostanie nagrodzone najlepsze wydarzenie związane z event marketingiem. To już czwarta edycja konkursu Top Event.

Po trzecie: konkurs dla uczestników biorących udział w Imprezie. Osoby ubrane w stroje charakterystyczne dla lat PRL'u mają szansę na wygranie sesji portretowej, biznesowej lub rodzinnej w punkcie Fotografia Iwona Dziuk i kart podarunkowych o wartości 1 tys. zł na Prezent Marzeń. Do udziału w konkursie wystarczy strój i sfotografowanie się.

W konkursach organizowanych w czasie Forum Branży Eventowego będzie można również wygrać bezpłatną sesję z Gregiem Albrechtem o wartości 2,5 tys. zł lub jedno z dwóch wystąpień Grega z 50% rabatem. Żeby wziąć udział w tym konkursie, należy się zarejestrować na stronie

https://www.subscribepage.com/fbe?fbclid=IwAR3ddbOsQo-nplq2Xo01QAQXSsrP61EiQmNMSI3GudTTfBO73wzs5ft4-oo

Po czwarte: w czasie trwania Forum odbędzie się Giełda Pracy, gdzie w wyznaczonej strefie, przy ustawionych stolikach uczestnicy będą mogli porozmawiać z potencjalnymi pracodawcami.

Po piąte: ciekawe wystąpienia i inspirujący prelegenci. W jednym miejscu i jednym czasie spotkają się specjaliści związani z event marketingiem i organizatorzy spotkań MICE. Będzie możliwość nawiązania nowych biznesowych kontaktów i podzielenia się cennymi doświadczeniami.

SaleBiznesowe.pl objęły Patronat Medialny nad tym wydarzeniem. Zapraszamy w imieniu swoim i organizatora Evential Sp. z o.o.

INFORMACJA PRASOWA