"Forbes" docenił Kozi Gród

"Forbes" docenił Kozi Gród

Hotel Kozi Gród został wyróżniony przez miesięcznik "Forbes" jako  jeden z najlepiej zapowiadających się obiektów noclegowych na rok 2011.


Jak co roku magazyn branży biznesowej zarekomendował obiekty z branży hotelarskiej. W zestawieniu na 2011 r. znalazł się m.in. hotel Kozi Gród, położony 25 km od Gdańska. - Ten położony na malowniczych Kaszubach obiekt został otwarty w 2004 roku i szybko zdobył uznanie nie tylko wśród gości, ale i osobistości branży hotelarskiej - komentuje autor artykułu. 


Kozi Gród otrzymał znak "Forbes rekomenduje" za wyjątkowo miłą atmosferę oraz wysiłek, jaki włożono w stworzenie miejsca, które przyciąga nawet najbardziej wymagających gości, w szczególności klientów biznesowych, a także ich rodziny. Artykuł opisuje liczne atrakcje, które są dostępne w obiekcie, m.in. basen, jacuzzi, saunę, fitness, stoły bilardowe, tory do kręgli, park ekstremalny, wędkowanie, rowery wodne, czy hydrozorbing.

Rekomendacja magazynu to niewątpliwie szansa na zdobycie nowych wielbicieli. Przedstawiciele Koziego Grodu mają nadzieję, że po publikacji artykułu popularność hotelu jeszcze bardziej wzrośnie.


Źródło: horeca.pl