Flower Fashion Day@Westin

Flower Fashion Day@Westin
Hotel The Westin Warsaw zaprasza w sobotę 12 września na imprezę Flower Fashion Day@Westin. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14 i będzie trwać do godziny 17:30 w hotelu przy Al. Jana Pawła II 21. Wstęp jest bezpłatny.

Hotel zostanie udekorowany kwiatami ciętymi oraz roślinami doniczkowymi przez florystów z Biura Kwiatowego Holandia. W ramach wydarzenia odbędą się pokazy kulinarne szefów kuchni hotelu Westin, będzie można skorzystać z bezpłatnego makijażu i konsultacji z wizażystami perfumerii Douglas, konsultacji ze stylistami i projektantami mody z Young Polish Designers Foundation oraz nauczyć się barmańskich sztuczek od ekspertów marki Belvedere.

Dodatkowo w ramach Flower Fashion Day@Westin będzie można wygrać lekcję gotowania z panem Januszem Korzyńskim – szefem kuchni Westin, a także wygrać weekend z Mercedesem, zaproszenia do restauracji Fusion czy bukiety kwiatów.

Na koniec imprezy odbędzie się pokaz mody kolekcji Young Polish Designers Foundation. Biżuterią zdobiącą modeli będą dekoracje kwiatowe.

Źródło: DziennikTurystyczny.pl