Firmy motoryzacyjne z Chin przyjadą do Warszawy

Firmy motoryzacyjne z Chin przyjadą do Warszawy
Jednoślady z Państwa Środka, a także części oraz akcesoria motocyklowe i samochodowe będą prezentowane podczas China Expo Poland 2013, największych w Polsce targów w całości dedykowanych współpracy gospodarczej na linii Polska-Chiny. Uczestnictwo w tegorocznej edycji i tym samym chęć poszukiwania w naszym kraju partnerów handlowych zadeklarowało już ponad pięćdziesiąt firm motoryzacyjnych z dalekich Chin. To dopiero początek, bo wciąż prowadzone są rozmowy z kolejnymi zainteresowanymi. Szerokiej ofercie wystawców towarzyszyć będzie rozbudowany program konferencji poświęcony skutecznej współpracy z Chińczykami. III Targi China Expo Poland odbędą się w dniach 12-14 września 2013 w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

- Z przyjemnością patrzymy, jak z roku na rok Targi China Expo Poland się rozwijają. Pokazuje to jak duży jest potencjał współpracy z chińskim biznesem. Doskonale obrazuje to również targowy sektor motoryzacyjny, który w tym roku po raz pierwszy zostanie wzbogacony o propozycje motocyklowe. Choć do imprezy zostało jeszcze kilka miesięcy, swój udział zapowiedziało już ponad pięćdziesięciu wystawców motoryzacyjnych z Chin. Do września z pewnością to grono będzie jeszcze większe. Spodziewamy się bowiem, że tylko z tego sektora na targi przyjedzie około 100 firm – mówi Bartosz Sosnowski, prezes firmy MT Polska, organizującej China Expo Poland.

Na Targach China Expo Poland 2013 wystawiać się będą producenci i eksporterzy z różnych regionów Chin. Na stoiskach będzie można znaleźć motocykle i skutery, a także części do jednośladów, jak choćby silniki motocyklowe oraz różnorodne akcesoria do motocykli i aut. Oferta targów obejmuje też oświetlenie, elektronikę i wyposażenie gospodarstwa domowego.

China Expo Poland odwiedzane są przez importerów, eksporterów, inwestorów, producentów, hurtowników, właścicieli sklepów i inne osoby zainteresowane współpracą z Chinami. Na miejscu mogą oni zapoznać się z ofertami wystawców z Państwa Środka, porównać je, wybrać najkorzystniejsze i zdobyć cenne kontakty. Wydarzenie to również okazja, by pozyskać praktyczną wiedzę na temat importu produktów z Chin i eksportu do tego kraju, a także warunków inwestowania na tym rynku. Dodatkową atrakcją w tym roku będą różnorodne pokazy i konkursy nawiązujące do tamtejszej kultury i tradycji, które pozwolą poczuć klimat Chin bez konieczności dalekich podróży.

Targi China Expo Poland organizowane są przez Międzynarodowe Targi Polska i China Town Travel. By bezpłatnie wziąć udział w wydarzeniu i móc skorzystać z oferty szkoleniowej należy zarejestrować się na stronie www.china-expo.pl.


***
Międzynarodowe Targi Polska to operator jednego z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczo-eventowych w Polsce - Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska - zlokalizowanego przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Obiekt ten jest w pełni dostosowany do organizacji targów, zjazdów, konferencji i eventów (w tym bankietów, koncertów czy zawodów sportowych). Zajmuje łącznie 15 200 mkw., z czego 10 000 mkw. stanowi funkcjonalna i klimatyzowana hala wystawiennicza, 4 000 mkw. teren zewnętrzny, zaś 1 200 mkw. nowoczesne zaplecze konferencyjno-biurowe.
Międzynarodowe Targi Polska jest też organizatorem wielu dużych i ważnych biznesowo imprez targowych, w tym China Expo Poland poświęconych współpracy handlowej z Chinami, Targów Event, Agroturystyka, Regionalia i Dziedzictwo.

China Town Travel - biuro podróży powstałe w 2007 r. Zorganizowało już wiele wyjazdów turystycznych, biznesowych oraz incentive do Chin dla firm oraz osób indywidualnych. W zakresie turystyki przyjazdowej zajmuje się kompleksową obsługą grup i osób indywidualnych przybywających z Chin do Polski w celach turystycznych i biznesowych. Jako współorganizator targów China Expo Poland zajmuje się wyszukiwaniem wystawców na terenie Chin, ich rejestracją, a także przygotowuje program pobytu wystawców przyjeżdżających do Warszawy, zapewniając im kompleksową obsługę.INFORMACJA PRASOWA